Autorski kurs

TEEN'S Exam dla młodzieży w wieku 15-18 lat

Podczas kursu utrwalimy i usystematyzujemy materiał oraz  przećwiczymy techniki egzaminacyjne. Program kursu ułożyliśmy tak, by nasi kursanci nie byli przemęczeni i mogli spać spokojnie przed egzaminem.

Dodatkowo Kursanci otrzymają wsparcie w postaci bezpłatnych korepetycji, czyli EXAM TRACK.

Dla kogo jest ten kurs?

 

Dla uczniów przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty czy licealistów, którzy chcą powtórzyć materiał i dobrze przygotować się do matury.

Kurs jest przeznaczony:

Podstawowe informacje o kursie

Program dedykowany młodzieży z najstarszych klas szkoły podstawowej oraz ze szkół średnich. W związku z różnorodnymi potrzebami i zróżnicowanym poziomem zaawansowania uczestników, oferta programowa jest bardzo szeroka, a realizowane cele zależą od wybranego toku nauki.

 1. solidna podstawa dla egzaminu maturalnego (w zależności od poziomu kursu do matury na poziomie podstawowym lub rozszerzonym)
 2. praktyczna umiejętność posługiwania się językiem obcym, przede wszystkim w kontekstach sytuacyjnych i rozwijanie umiejętności samooceny, podejmowania decyzji i wyrażania własnych opinii
 3. zapewnienie dobrych ocen w szkole
 4. w przypadku niższych poziomów grup TEEN – zgodność programowa z tokiem nauczania w szkole (poziom matury na poziomie podstawowym)
 5. w przypadku wyższych poziomów grup TEEN – wyprzedzanie materiału szkolnego (poziom matury na poziomie rozszerzonym)
 1. Pakiet edukacyjny zawiera:
  • książkę
  • zeszyt ćwiczeń 
  • komponent online
  • karta informacyjna dla rodziców
  • teczka oraz długopis
  • certyfikat

   

  • dla ambitnych – FAST TRACK, 
  • korepetycje – HELP TRACK lub 
  • przygotowujący do egzaminów – TEST TRACK
  • uczący komunikacji w języku angielskim – SPEAKING TRACK
  • bezpłatny dostęp do portalu Quizlet oraz Instaling
Ocena kursu:
5/5

Dlaczego warto wybrać kurs Teen's Exam w Edulandii?

01. Dodatkowy program zajęć

W tym między innymi programi FAST TRACK czy HELP TRACK

02. Stały kontakt z rodzicami

W ramach kursu rodzice zyskują pełny dostęp do dziennika elektronicznego, a także zaproszenia do udziału w semestralnych konsultacjach.

Jak wyglądają zajęcia językowe?

Kto będzie uczył Twoje dziecko?

Prowadzący zajęcia przechodzą skrupulatną rekrutację według wytycznych Licencjodawcy. Sprawdzany jest ich poziom językowy, wymowa oraz predyspozycje do pracy z dziećmi szkolnymi.

Wybrana kadra przechodzi szkolenia dotyczące specyfiki pracy z dziećmi w wieku szkolnym oraz pracy z metodą. Następnie wyposażamy ich w szczegółowe instrukcje, procedury, plany zajęć oraz materiały, które uatrakcyjniają zajęcia.

Lekcje są cyklicznie hospitowane i omawiane z metodykiem. Wybrane zajęcia są nagrywane, a następnie oceniane. Omawiamy je według specjalnego STANDARDU LEKCJI w Edulandii tak, aby nie tylko zapewnić najwyższą jakość, ale również stale wyznaczać nowe ścieżki rozwoju lektorom prowadzącym kurs.

ANNA WIECZOREK

lektorka języka angielskiego

HANNA BUCHYK

lektorka języka angielskiego

ANASTAZJA KORZAK

lektorka języka angielskiego

Gdzie odbywają się zajęcia?

 

Nasza szkoła mieści się w nowoczesnym i przestronnym budynku. Dzieci uczą się w dużych, jasnych salach, które pozbawione są zbędnych, rozpraszających dodatków. Każda sala wzbogacona jest o profesjonalne wyposażenie multimedialne, dzięki któremu zajęcia są ciekawsze i bardziej urozmaicone.

Zapisz swoje dziecko na test kwalifikujący

Określony zestaw umiejętności językowych jest niezbędny, aby rozpocząć naukę w grupie Teen’s Exam. Dlatego przed przyjęciem dzieci na zajęcia, sprawdzamy ich zdolności komunikacyjne, rozumienie ze słuchu, zasób słownictwa oraz umiejętność czytania.

Kurs egzaminacyjny to połączenie wszystkich cech kursu General English i uzupełnienie ich o elementy niezbędne dla osób pragnących przygotować się do zdawania egzaminów Cambridge English

Kursy od podstaw dla „wiecznie początkujących” aż do zaawansowanych. Kursy konwersacyjne, ogólne oraz egzaminacyjne.