Edulandia

“Każde dziecko zasługuje na edukację językową na najwyższym poziomie niezależnie od tego w jakim zakątku Polski mieszka – w dużym mieście czy małej wiosce.”

Agnieszka Szyszka-Fereniec

W Edulandii...

pomagamy dzieciom budować językową pewność siebie poprzez nowoczesne

i skuteczne ścieżki nauczania oraz ambitne zajęcia, pełne kreatywnej zabawy i dynamiki.

Dzięki spójnej ścieżce metodycznej z wykorzystaniem licencjonowanych programów

nauczania języka angielskiego, takich jak:

 • TEDDY EDDIE,
 • SAVVY ED,
 • EDWARD’S LEAGUE skorelowanej z
 • egzaminami Cambridge Young Learners (YLE)

Wiemy, że nasz program jest wyjątkowo skuteczny. Jest tak skuteczny, że bierzemy

pełną odpowiedzialność za edukację językową dziecka na długie lata – od przedszkola do samego końca szkoły,

5 filarów EDULANDII

1

metody nauczania

2

motywacja

3

kontakt z rodzicami

4

sprawności językowe

5

programy gratisowe

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

 • Stworzyliśmy perfekcyjny model ścieżki rozwoju dla dzieci. Jest dopracowany w 100% i skuteczny do tego stopnia, że Twoja pociecha może dzięki nam ubiegać się o najbardziej prestiżowe certyfikaty językowe. Zapewni to doskonały plan edukacyjny, który obejmuje dzieci od drugiego roku życia, aż po młodzież w wieku maturalnym.
 • Korzystamy jedynie z efektywnych, sprawdzonych i nowoczesnych metod nauczania. Licencje Teddy Eddie, Savvy Ed, Edward’s League czy Funtown to nasze czarne konie w gonitwie po zdobycie pełnej swobody językowej.
 • Pomagamy sięgać po złoto w języku angielskim, czyli certyfikat CAMBRIDGE. W naszej ofercie znajdziesz kursy, które w pełni przygotowują do egzaminów Cambridge Assessment. Mało tego, jako jedyna szkoła w okolicy organizujemy i przeprowadzamy egzaminy cambridgowskie.
 • Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami nie tylko do nauki, ale również monitorowania osiągnięć naszych kursantów. Dzięki temu wszyscy rodzice mają pełny wgląd w to: co było na zajęciach, jak idą postępy i co można zrobić, aby efekty były jeszcze lepsze.
 • Bo oto też chodzi, aby rodzice mieli poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy.
 • Ważne są dla nas nie tylko metody nauczania na miarę XXI wieku, ale także budowanie z kursantami przyjaznych i trwałych relacji. Bo kiedy będą z chęcią przychodzić na zajęcia, podniesie się ich efektywność w zdobywaniu wiedzy.
 • Czy po takiej deklaracji masz w sobie chęci, aby zapisać do nas swoją pociechę? Jesteśmy pewni, że TAK!

Nasze certyfikaty

Lubimy wyzwania i ciągłe sprawdzanie się, dlatego w 2017 roku uzyskaliśmy miano Akredytowanego Centrum Metody Teddy Eddie, od roku 2019 jesteśmy Akredytowanym Centrum Metody Savvy Ed. W roku 2020 uzyskaliśmy miano Partnera Premium metody Teddy Eddie. Mino obecnej sytuacji nie zwalniamy tempa i od czerwca 2020 posiadamy status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge Assessment English, oraz Talent Friendly Company.

W pierwszych dniach pandemii przekształciliśmy się całkowicie w szkołę ONLINE, a nasze relacje z uczniami, pomimo lockdownu stały się jeszcze bliższe. Jesteśmy dumni, że w tym trudnym czasie z naszych zajęć korzystało 98% naszych kursantów

2017

Akredytowane
Centrum Metody Teddy Eddie

2018

Akredytowane
Centrum Metody SavvyEd

2019

Uzyskaliśmy status
Premium Partner

2020

Centrum przygotowujące do
Egzaminów Cambdrige