Kurs licencjonowany

Juniors dla dzieci w wieku 3-12 lat

Nowa i nowoczesna metoda nauki angielskiego dla dzieci i młodzieży metodą FUNTOWN — TU ANGIELSKI STAJE SIĘ PRZYGODĄ!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs JUNIORS przeznaczony jest dla uczniów w wieku 3-12 lat rozpoczynających naukę języka angielskiego w szkole językowej lub kontynuujących program TEDDY EDDIE, FUNTOWN itp.

Kurs jest przeznaczony:

Co tworzy metodę Funtown ?

Dziesięć hitów, którymi się zachwycisz!

HIT 1
Funtown - miasteczko, które rośnie razem z dziećmi!

Minimum 4 gry planszowe na każdy rok nauki. Plansze łączą się ze sobą, gdy dzieci opanowują kolejne zagadnienia. Do każdej planszy dołączone są zestawy kart i zadań, pionki oraz nowe zasady gry, co pomaga ją dowolnie modyfikować. To przepis na powtarzanie bez nudy!

HIT 2
Seria 6 podręczników w pełni zintegrowanych z grą I aż 3000 słów i zwrotów!

Wyraźny układ podręcznika i listy z wyrażeniami ułatwiają powtórkę i są świetną informacją dla rodzica, co dokładnie jest wprowadzane na zajęciach! Dużo wolności dla kreatywności! Każdy podręcznik zawiera strony przeznaczone na komiksy, plakaty, opowiadania i prace własne dzieci. Są też naklejki, które można wklejać do projektów, tworzyć memy lub ozdabiać książkę po swojemu!

HIT 3
Dedykowana platforma Z grami komputerowymi i na telefon.

Bo fajniej jest powtarzać słówka w formie zabawy!

HIT 4
Nowoczesna technologia dla nauki!

Skanując kod QR na stronie podręcznika telefonem usłyszycie wymowę słów. Jeśli chcesz powtarzać słówka z dzieckiem w domu, masz pewność, że nauczycie się poprawnej wymowy.

HIT 5
Unikalne Fuzzy Friends

Czyli maskotki, które podczas każdej lekcji uczą zadawać pytania. Są mięciutkie, urocze i dzieci uwielbiają je przytulać i kolekcjonować we wszelkiej postaci. Fuzzy Friends motywują do nauki!

HIT 6
Funtube to nasz wewnętrzny kanał youtube, prowadzony przez małych native speakerów

Dzieci odwiedzą z nimi ich miasta, domy, ulubione miejsca, szkołę… Twoje dziecko ogląda youtuberów? Teraz dzięki nim zyska wspaniałą motywację do nauki!

HIT 7
Okulary i lupki ułatwiające naukę. Podręczniki Funtown zawierają dużo elementów kodowanych kolorem czerwonym.

Po nałożeniu naszych magicznych okularów czerwone teksty i rysunki znikają z podręcznika co przynosi mnóstwo radości z odkrywania niezwykłych właściwości czerwonych filtrów!

HIT 8
Dzieci uwielbiają Ukulele!

Na zajęciach i na Funtube możecie słuchać specjalnie skomponowanych przebojów granych na ukulele nagranych przez prawdziwych wokalistów. A spróbujecie sami je zagrać?

HIT 9
Augmented reality

Wejdźcie w rozszerzoną rzeczywistość! Tylko w Funtown jest dedykowana aplikacja i specjalne karty 4D zintegrowane z podręcznikiem! Dzieci na zajęciach mogą zrobić sobie zdjęcie z delfinem, nakręcić filmik z żyrafą, hipopotamem, dinozaurem lub helikopterem! Mogą też nagrywać własne prezentacje i opowiadać o zwierzętach!

Hit 10
Mega zestaw startowy

Dla Twojego dziecka!

Podstawowe informacje o kursie

Nauka przez zabawę przynosi najlepsze efekty. To kompletna, rewolucyjna metoda nauki języka angielskiego, wypełniona po brzegi zabawą, akcją, skojarzeniami i nowoczesną technologią, które zachwycają dzieci i zamieniają lekcje angielskiego w prawdziwą przygodę! Tymczasem efekt nauki jest realny! Dzieci opanowują około 3000 słów i zwrotów, a przede wszystkim mówią po angielsku, świetnie się przy tym bawiąc!Dzięki systematycznej nauce, częstym powtórkom i ciekawym zajęciom kursanci poprawiają oceny w szkole, nabierają pewności siebie, a język angielski staje się ich ulubionym przedmiotem.Nowatorski system utrwalania powoduje, że nasi kursanci mają silne fundamenty, na bazie których rozwijają gramatykę, znają i stosują słownictwo, swobodnie się komunikują, dzięki czemu angielski w szkole nie jest żadnym problemem, oceny są coraz lepsze, a egzaminy, np. ósmych klas to pestka. Założeniem programu jest, w zależności od poziomu, wprowadzenie w podstawy lub kontynuacja nauki po kolejnych poziomach JUNIORS.

(VII–VIII KLASA)- Skupiamy się na ćwiczeniu gramatyki, ponieważ kursanci często mają w tej kwestii problemy w szkole. Oczywiście rozwijamy wszystkie umiejętności językowe i dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia były komunikacyjne.

 

Poziomy Funtown KIDS

 • Trzylatki – gąsienica budzi się bardzo głodna,i gotowa jest spotkać wszystko, co spotka na swojej drodze. Zadaniem dzieci jest zadbać, aby nie była głodna! Gąsienicę karmimy słówkami i tajemniczymi zdaniami, zapisanymi na listkach. Popularna bajka stała się inspiracją do stworzenia kursu językowego dla dzieci.
 • Cztero i pięciolatki – głodna przygód gąsienica wyrusza do krainy baśni i poznaje nowych przyjaciół m.in. Trzy Świnki, Czerwonego Kapturka i Kota w Butach. Dzieci uczą się opowiadać znane baśnie w języku angielskim.
 • Sześciolatki – Gąsienica w świecie literek! Wspaniała zabawa połączona z nauką czytania! Poznajemy zabawne super-literki. To pewne, bo gąsienica chce zjadać słówka zaczynające się na konkretną literkę!

Funville to dwa poziomy kursu dla początkujących.
(Zakres materiału odpowiada egzaminom YLE – Starters)
W jego skład wchodzi:
● Podręcznik Funville 1 + 4 plansze
● Podręcznik Funville 2 + 4 plansze
Funville to niewielka osada, która kiedyś zamieni się w przedmieścia. Blisko
natury, wymarzone miejsce na pikniki w lesie i wycieczki na pobliską farmę. W
małych sklepikach możemy kupować warzywa i owoce, a nawet zjeść
smakołyki w lokalnym barze. Żeby zostać obywatelem Funville możesz kupić
sobie jeden z niewielkich, wygodnych domków i cieszyć się urokami małego
miasteczka. Poznasz też wszędobylskie Fuzzy Friends: Watsona, Howarda,
Hugo i Werniego. Uważaj, jeśli trafisz na nie po drodze, lubią zadawać
wścibskie pytania!
Funville zalecany jest dla dzieci, które już rozpoczęły naukę pisania i czytają
już w swoim języku.

Funtown to dwa poziomy kursu dla dzieci, które opanowały poziom podstawowy. (Zakres materiału odpowiada egzaminom YLE – Movers)

W jego skład wchodzi:

 • Podręcznik Funtown 1 + 4 plansze
 • Podręcznik Funtown 2 + 4 plansze

Dla dzieci, które opanowały już podstawy i znają około 500-700 słów i zwrotów

polecamy wycieczkę do Funtown! Tu rozwiną swoje wypowiedzi, wcielą się w

mieszkańców miasteczka. Mogą robić zakupy, pytać o drogę, rozwiązywać problemy mieszkańców, trafią też na archeologiczne wykopaliska! Opanują także podstawowe czasy w jęz. angielskim, łącznie z Past Simple. Warto czasem także wybrać się na wycieczkę do pobliskiego Funville, do lasu lub na farmę, by nacieszyć się urokami natury. Okazuje się, że Fuzzy Friends także lubią pomieszkiwać w Funtown!

Pogawędzicie z nimi podczas porannego spaceru z psem, lub wycieczki do parku,

odpowiadając na dociekliwe pytania. Poznacie także kuzynów Watsona – to Wynonna, Wendy, Whoosy i Wichita.

Na poziomie Funtown dzieci opanowują ok. 1000 słów i zwrotów!

Poziom głównie komunikacyjny połączony z nauką czytania i pisania i stopniowe wprowadzanie podstawowych struktur gramatycznych. 

Funcity to dwa poziomy kursu dla początkujących.
(Zakres materiału odpowiada egzaminom YLE – Flyers)
W jego skład wchodzi:

 • Podręcznik Funcity 1 + 4 plansze
 • Podręcznik Funcity 2 + 4 plansze

Ponieważ mieszkańcy Funtown intensywnie pracowali nad rozwojem swoich umiejętności, udało im się rozbudować swoje miasto. Niegdyś maleńka osada. Funville nagle stała się metropolią! Wysokie wieżowce drapią chmury, a mieszkańcy mogą wybierać między luksusowymi rezydencjami lub wspaniałymi apartamentowcami! Mogą także zyskiwać zupełnie nowe kwalifikacje i zmieniać zawody na bardziej intratne, założyć własną firmę, handlować nieruchomościami, prowadzić bank lub prywatną klinikę!

Możliwość zamieszkania w Funcity jest nagrodą dla dzieci, które uczą się języka już kilka lat! To miasto wielu możliwości! Karty akcji są pełne zabawnych zadań. A Fuzzy Friends zaskakują coraz bardziej rozbudowanymi pytaniami! Zapnijcie pasy, przed nami kolejne czasy!

Kontynuacja nauki oraz stopniowe wprowadzanie teoretycznych ćwiczeń gramatycznych, oraz szkolnej i egzaminacyjnej formy zadań. Uczniowie poznają też nowe, bardziej skomplikowane struktury gramatyczne. Osiągnięcie umiejętności w miarę swobodnej komunikacji w języku obcym, choć bez zachowania perfekcyjnej formy gramatycznej. Zbalansowane rozwijanie wszystkich umiejętności językowych.

Ocena kursu:
5/5

Dlaczego warto wybrać kurs Juniors w wieku 3-12 lat w Edulandii?

01. Autorski program, bazujący na filarach nauczania Edulandii:

 • niebalana, ambitna i przemyślana METODA NAUCZANIA
 • EFEKTYWNY SYSTEM MOTYWACYJNY
 • CIEKAWE ZAJĘCIA
 • bogaty ZESTAW KURSANTA GRATIS (podręczniki, materiały dodatkowe, audio).
 • bieżące INFORMACJE dla rodziców (raporty, lekcje pokazowe, zebrania)
 • RZETELNY SYSTEM EWALUACJI postępów dziecka na zasadzie zaliczeń
 • regularne i angażujące prace domowe oraz testy

 

02. Dodatkowy program zajęć

W tym między innymi programi FAST TRACK czy HELP TRACK

03. Stały kontakt z rodzicami

W ramach kursu rodzice zyskują pełny dostęp do dziennika elektronicznego, a także zaproszenia do udziału w semestralnych konsultacjach.

Jak wyglądają zajęcia językowe?

Wyobraź sobie kurs językowy, podczas którego dzieci grają w grę planszową….

 

Wyobraź sobie zaangażowane dzieci, które nie czując, że się uczą, wykonują setki ćwiczeń komunikacyjnych i przyswajają struktury gramatyczne. Dla nich to tylko gra. Porywająca, zaskakująca, zabawna. Ale Ty dobrze wiesz, że dzięki niej nauczą się zadawać pytania, prowadzić dialogi w sklepie, zapytać o drogę, a także wyćwiczą struktury gramatyczne i opanują słownictwo, bez żmudnych powtórek i niezliczonych kart pracy! Funtown to nauka przez zabawę w najczystszej postaci! To dlatego zamiast podręcznika dzieci mają Gamebook, a zamiast kolejnego rozdziału zdobywają “next level”!

Kto będzie uczył Twoje dziecko?

Prowadzący zajęcia przechodzą skrupulatną rekrutację według wytycznych metodyka szkoły. Sprawdzany jest ich poziom językowy, wymowa oraz predyspozycje do pracy z dziećmi szkolnymi.

Wybrana kadra przechodzi szkolenia dotyczące specyfiki pracy z dziećmi w wieku szkolnym oraz pracy z metodą. Następnie wyposażamy ich w szczegółowe instrukcje, procedury, plany zajęć oraz materiały, które uatrakcyjniają zajęcia. Lekcje są cyklicznie hospitowane i omawiane z metodykiem szkoły. Wybrane zajęcia są nagrywane, a następnie oceniane. Omawiamy je według specjalnego STANDARDU Lekcji w Edulandii, tak aby nie tylko zapewnić najwyższą jakość, ale również stale wyznaczać nowe ścieżki rozwoju lektorom prowadzącym kurs.

JULIA LICHOTA

lektorka języka angielskiego

ANNA ŚWIĘTOŃ

lektorka języka angielskiego

KACPER SAŁEK

lektor języka angielskiego

Gdzie odbywają się zajęcia?

Nasza szkoła mieści się w nowoczesnym i przestronnym budynku. Dzieci uczą się w dużych, jasnych salach, które pozbawione są zbędnych, rozpraszających dodatków.

Każda sala wzbogacona jest o profesjonalne wyposażenie multimedialne, dzięki któremu zajęcia są ciekawsze i bardziej urozmaicone.

Sprawdź nas bez ryzyka!

Wypełnij formularz, by skorzystać z lekcji pokazowej.

Kurs egzaminacyjny to połączenie wszystkich cech kursu General English i uzupełnienie ich o elementy niezbędne dla osób pragnących przygotować się do zdawania egzaminów Cambridge English.

To kurs, który pomoże utrwalić i usystematyzować materiał. Dodatkowo przećwiczymy techniki egzaminacyjne. Program kursu ułożyliśmy tak, by nasi kursanci nie byli przemęczeni i mogli spać spokojnie przed egzaminem.