Kurs

Juniors dla dzieci w wieku 8-13 lat

Oferujemy kurs angielskiego dla uczniów podstawówki, który rozwija wszystkie umiejętności językowe w spokojnym tempie, korzystając z materiałów National Geographic Learning.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs JUNIORS przeznaczony jest dla uczniów w wieku 8-13 lat rozpoczynających naukę języka angielskiego w szkole językowej lub kontynuujących program TEDDY EDDIE itp.

Kurs jest przeznaczony:

Co tworzy metodę Funtown ?

Dziesięć hitów, którymi się zachwycisz!

HIT 1
Funtown - miasteczko, które rośnie razem z dziećmi!

Minimum 4 gry planszowe na każdy rok nauki. Plansze łączą się ze sobą, gdy dzieci opanowują kolejne zagadnienia. Do każdej planszy dołączone są zestawy kart i zadań, pionki oraz nowe zasady gry, co pomaga ją dowolnie modyfikować. To przepis na powtarzanie bez nudy!

HIT 2
Seria 6 podręczników w pełni zintegrowanych z grą I aż 3000 słów i zwrotów!

Wyraźny układ podręcznika i listy z wyrażeniami ułatwiają powtórkę i są świetną informacją dla rodzica, co dokładnie jest wprowadzane na zajęciach! Dużo wolności dla kreatywności! Każdy podręcznik zawiera strony przeznaczone na komiksy, plakaty, opowiadania i prace własne dzieci. Są też naklejki, które można wklejać do projektów, tworzyć memy lub ozdabiać książkę po swojemu!

HIT 3
Dedykowana platforma Z grami komputerowymi i na telefon.

Bo fajniej jest powtarzać słówka w formie zabawy!

HIT 4
Nowoczesna technologia dla nauki!

Skanując kod QR na stronie podręcznika telefonem usłyszycie wymowę słów. Jeśli chcesz powtarzać słówka z dzieckiem w domu, masz pewność, że nauczycie się poprawnej wymowy.

HIT 5
Unikalne Fuzzy Friends

Czyli maskotki, które podczas każdej lekcji uczą zadawać pytania. Są mięciutkie, urocze i dzieci uwielbiają je przytulać i kolekcjonować we wszelkiej postaci. Fuzzy Friends motywują do nauki!

HIT 6
Funtube to nasz wewnętrzny kanał youtube, prowadzony przez małych native speakerów

Dzieci odwiedzą z nimi ich miasta, domy, ulubione miejsca, szkołę… Twoje dziecko ogląda youtuberów? Teraz dzięki nim zyska wspaniałą motywację do nauki!

HIT 7
Okulary i lupki ułatwiające naukę. Podręczniki Funtown zawierają dużo elementów kodowanych kolorem czerwonym.

Po nałożeniu naszych magicznych okularów czerwone teksty i rysunki znikają z podręcznika co przynosi mnóstwo radości z odkrywania niezwykłych właściwości czerwonych filtrów!

HIT 8
Dzieci uwielbiają Ukulele!

Na zajęciach i na Funtube możecie słuchać specjalnie skomponowanych przebojów granych na ukulele nagranych przez prawdziwych wokalistów. A spróbujecie sami je zagrać?

HIT 9
Augmented reality

Wejdźcie w rozszerzoną rzeczywistość! Tylko w Funtown jest dedykowana aplikacja i specjalne karty 4D zintegrowane z podręcznikiem! Dzieci na zajęciach mogą zrobić sobie zdjęcie z delfinem, nakręcić filmik z żyrafą, hipopotamem, dinozaurem lub helikopterem! Mogą też nagrywać własne prezentacje i opowiadać o zwierzętach!

Hit 10
Mega zestaw startowy

Dla Twojego dziecka!

Podstawowe informacje o kursie

Juniors STANDARD to kurs dedykowany dzieciom w wieku 8-13 lat, które chcą rozwijać swoje umiejętności językowe w spokojnym tempie. Program obejmuje wszystkie aspekty języka: mówienie, pisanie, czytanie, gramatykę i słuchanie, oferując interesujące i angażujące zajęcia.

W naszej szkole stawiamy na aktywne uczestnictwo uczniów poprzez poszukiwanie informacji, współpracę i praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy.

Nasi uczniowie nie są jedynie biernymi słuchaczami, lecz dumnymi użytkownikami języka. Dzięki temu stają się bardziej samodzielni, pewni siebie i zmotywowani do dalszej nauki.

Program kursu pokrywa materiał zgodny z programem nauczania w szkołach publicznych, co pozwala na utrwalenie i powtórzenie już znanych struktur i słownictwa. Kurs dodatkowo przygotowuje dzieci do Egzaminu Ósmoklasisty.

Wprowadzamy także dodatkowe słownictwo z różnych obszarów życia dzieci i młodzieży na całym świecie.

Ocena kursu:
5/5

Dlaczego warto wybrać kurs Juniors w wieku 8-13 lat w Edulandii?

01. Autorski program, bazujący na filarach nauczania Edulandii:

  • korzystamy z renomowanych podręczników National Geographic, które dostarczają wiedzy o fascynującym świecie!
  • EFEKTYWNY SYSTEM MOTYWACYJNY
  • CIEKAWE ZAJĘCIA
  • bogaty ZESTAW KURSANTA GRATIS (podręczniki, materiały dodatkowe, audio).
  • bieżące INFORMACJE dla rodziców (raporty, lekcje pokazowe, zebrania)
  • RZETELNY SYSTEM EWALUACJI postępów dziecka na zasadzie zaliczeń
  • regularne i angażujące prace domowe oraz testy

02. Dodatkowy program zajęć

W tym między innymi programi FAST TRACK czy HELP TRACK

03. Stały kontakt z rodzicami

W ramach kursu rodzice zyskują pełny dostęp do dziennika elektronicznego, a także zaproszenia do udziału w semestralnych konsultacjach.

Jak wyglądają zajęcia językowe?

Nasze zajęcia językowe są oparte na podręcznikach National Geographic, które korzystają z najnowszych badań pedagogicznych i technologii. Materiały te zawierają różnorodne zadania i ćwiczenia, które angażują uczniów i rozwijają ich umiejętności w zakresie czytania, słuchania, mówienia i pisania.

Na tym kursie dzieci od razu uczą się mówić pełnymi zdaniami, pomijając tradycyjną naukę pojedynczych słówek. Dzięki temu szybciej osiągają biegłość językową i potrafią swobodnie komunikować się w różnych sytuacjach.

Tematyka zajęć obejmuje prawdziwe, aktualne sytuacje związane z codziennym życiem, co sprawia, że nauka jest praktyczna i interesująca. Dzieci uczą się prawdziwych, użytecznych zwrotów i słów, które znajdą zastosowanie w rzeczywistych kontekstach.

Podręczniki zostały stworzone przez renomowaną markę National Geographic, znaną z wysokiej jakości treści i fotografii. Dzięki temu dzieci mają okazję odkrywać świat w fascynujący sposób, poznając różne kultury, przyrodę i historię poprzez realistyczne obrazy i opisy.

Kto będzie uczył Twoje dziecko?

Prowadzący zajęcia przechodzą skrupulatną rekrutację według wytycznych metodyka szkoły. Sprawdzany jest ich poziom językowy, wymowa oraz predyspozycje do pracy z dziećmi szkolnymi.

Wybrana kadra przechodzi szkolenia dotyczące specyfiki pracy z dziećmi w wieku szkolnym oraz pracy z metodą. Następnie wyposażamy ich w szczegółowe instrukcje, procedury, plany zajęć oraz materiały, które uatrakcyjniają zajęcia. Lekcje są cyklicznie hospitowane i omawiane z metodykiem szkoły. Wybrane zajęcia są nagrywane, a następnie oceniane. Omawiamy je według specjalnego STANDARDU Lekcji w Edulandii, tak aby nie tylko zapewnić najwyższą jakość, ale również stale wyznaczać nowe ścieżki rozwoju lektorom prowadzącym kurs.

JULIA LICHOTA

lektorka języka angielskiego

ANNA ŚWIĘTOŃ

lektorka języka angielskiego

KACPER SAŁEK

lektor języka angielskiego

Gdzie odbywają się zajęcia?

Nasza szkoła mieści się w nowoczesnym i przestronnym budynku. Dzieci uczą się w dużych, jasnych salach, które pozbawione są zbędnych, rozpraszających dodatków.

Każda sala wzbogacona jest o profesjonalne wyposażenie multimedialne, dzięki któremu zajęcia są ciekawsze i bardziej urozmaicone.

Sprawdź nas bez ryzyka!

Wypełnij formularz, by skorzystać z lekcji pokazowej.

Kurs egzaminacyjny to połączenie wszystkich cech kursu General English i uzupełnienie ich o elementy niezbędne dla osób pragnących przygotować się do zdawania egzaminów Cambridge English.

To kurs, który pomoże utrwalić i usystematyzować materiał. Dodatkowo przećwiczymy techniki egzaminacyjne. Program kursu ułożyliśmy tak, by nasi kursanci nie byli przemęczeni i mogli spać spokojnie przed egzaminem.