Kurs egzaminacyjny

Cambridge w EDULANDII

Kurs egzaminacyjny to połączenie wszystkich cech kursu General English i uzupełnienie ich o elementy niezbędne dla osób pragnących przygotować się do zdawania egzaminów Cambridge English: A2 Key (KET), B1 Preliminary (PET), B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE).

Dla kogo jest ten kurs?

Centrum Elitarnej Edukacji Edulandia uzyskało status centrum przygotowującego do międzynarodowych egzaminów Cambridge w Iłży, Lipsku i Siennie. Prowadzimy kursy przygotowujące do prestiżowych egzaminów Cambridge. Pracujemy zarówno z dziećmi, które chcą przystąpić do egzaminu przeznaczonego dla najmłodszych, jak i z młodzieżą i dorosłymi, którzy podchodzą do egzaminów na wyższych poziomach.

Kurs jest przeznaczony:

Podstawowe informacje o kursie

Jako jedyna szkoła w okolicy posiadamy status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge Assessment English. To oznacza, że w naszej szkole przeprowadzamy i przygotowujemy do międzynarodowych egzaminów Cambridge. Egzaminy przeprowadza u nas

Edulandia Cambridge Assessment English

 

 

Programy i kursy w CEE Edulandia zbudowane są zgodnie z wytycznymi Rady Europy wg ESOKJ – Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (ang. CEFR – Common European Framework of Reference for Learning, Teaching and Assessment). Poziomy kursów oznaczane są poziomami biegłości językowej od A1 do C2.

EDUKACJA SZKOLNA WG PODSTAWY PROGRAMOWEJPOZIOMEGZAMIN CAMBRIDGE
Egzamin ÓsmoklasistyA2/A2+A2 FLYERS, A2 KEY (KET)
Matura – poziom podstawowy B1B1B1 PRELIMINARY (PET)
Matura – poziom rozszerzony B2B2B2 FIRST (FCE)
Matura Międzynarodowa (International Baccalaureate) C1C1ADVANCED (CAE)
regularne testy sprawdzające przygotowanie do egzaminu egzamin próbny opieka metodyka (hospitacje zajęć + dyżury dla klientów) konsultacje z lektorem w razie nieobecności lub trudności w nauce program FAST TRACK – dodatkowy akademicki system nauki dla ambitnych program HELP TRACK – program wyrównawczy pomagający pokonać trudności na kursie lub w szkole (dodatkowe spotkania z lektorem lub z metodykiem)
 • Zestaw ucznia:
  • podręcznik wiodący
  • zeszyt ćwiczeń
 • Pojedyncze zajęcia z native speakerem
 • System ewaluacji postępów:
  • 3 testy pisemne, 2 testy ustne (ostatni kwalifikujący do grupy kontynuacyjnej EXAM FIRST)
  • możliwość wzięcia udziału w  MOCK EXAM – egzaminie próbnym w pełnej formie kwalifikującym do oficjalnego egzaminu British Council –  certyfikat ukończenia kursu z oceną
 • oficjalne raporty z kwalifikacją na właściwy poziom egzaminu
 • kontakt mailowy z lektorem
 • zebrania/kontakt mailowy z rodzicami w przypadku grup dziecięcych oraz  młodzieży szkolnej
 • semestralne konsultacje,
 • kontakt telefoniczny oraz spotkania z lektorem
 • stały dostęp do dziennika elektronicznego, który jest uzupełniany na bieżąco, dzięki czemu każdy może sprawdzić co go ominęło w razie nieobecności
 • bieżącą informację zwrotną na temat postępów na nauce
 • wiedzę niezbędną do zrozumienia działania naszej pamięci oraz motywacji, czyli cykliczne, bezpłatne webinary napakowane wiedzą i praktycznymi wskazówkami jak motywować, jak chwalić, żeby dodawać skrzydeł, jak utrwalać zgodnie z działaniem naszej pamięci.
 •  
Ocena kursu:
5/5

Dlaczego warto wybrać kurs Cambridge w Edulandii?

01. 100% zdawalności!

Kurs prowadzony przez doświadczony i wykwalifikowany zespół, który z niebywałą skutecznością dba, by każdy kursant podszedł do egzaminu w pełni przygotowany. W trakcie zajęć wykorzystywane są podręczniki specjalnie przygotowane do ćwiczenia przez egzaminem.

02. Dodatkowy program zajęć

W tym między innymi programi FAST TRACK czy HELP TRACK

03. Stały kontakt z rodzicami

W ramach kursu rodzice zyskują pełny dostęp do dziennika elektronicznego, a także zaproszenia do udziału w semestralnych konsultacjach.

Jak wyglądają zajęcia językowe?

Kto będzie uczył Twoje dziecko?

Nasi lektorzy i native speakerzy to osoby z doświadczeniem i ogromnymi osiągnięciami w zakresie przygotowywania uczniów do egzaminów zewnętrznych. Odpowiednio przygotowany program oraz zaangażowanie nauczycieli sprawiają, że nasi uczniowie rzetelnie pracując i przygotowując się do kursu, nie muszą dodatkowo przygotowywać się do egzaminu we własnym zakresie. Całą potrzebną wiedzę i umiejętności zdobędą podczas kursu. 

Ucząc języków obcych przekazujemy wartości, które Nam przyświecają, czyli: szacunek, otwartość, współpracę oraz dążenie do rozwoju. 

INEZ WÓJCICKA

native speaker, lektorka języka angielskiego, opiekun metody Savvy Ed

KACPER PAŁYS

lektor języka angielskiego

ANNA WIECZOREK

lektorka języka angielskiego

Gdzie odbywają się zajęcia?

Nasza szkoła mieści się w nowoczesnym i przestronnym budynku. Dzieci uczą się w dużych, jasnych salach, które pozbawione są zbędnych, rozpraszających dodatków. Każda sala wzbogacona jest o profesjonalne wyposażenie multimedialne, dzięki któremu zajęcia są ciekawsze i bardziej urozmaicone. 

Zapisz swoje dziecko lub siebie na test kwalifikujący.

Określony zestaw umiejętności językowych jest niezbędny, aby rozpocząć naukę na właściwym poziomie. Dlatego przed rozpoczęciem zajęć warto zapisać się na test kwalifikujący

Licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7/8 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą.

Kursy od podstaw dla „wiecznie początkujących” aż do zaawansowanych. Kursy konwersacyjne, ogólne oraz egzaminacyjne.