Kurs licencjonowany

Angielski dla dorosłych

Kursy od podstaw dla „wiecznie początkujących” aż do zaawansowanych. Kursy konwersacyjne, ogólne oraz egzaminacyjne. 

 

Dla kogo jest ten kurs?

Pracujemy pod kątem potrzeb grupy, a zajęcia prowadzone są w języku angielskim już od poziomu początkującego, dlatego też nasi kursanci szybko widzą swoje postępy. Podczas spotkań w małych grupach przy systematycznym uczestnictwie kursanci przełamują barierę językową i nie boją się mówić po angielsku.

Kurs jest przeznaczony:

Podstawowe informacje o kursie

Pakiet edukacyjny zawiera m.in.: 
 • książka
 • zeszyt ćwiczeń 
 • komponent online
 • książeczka z opowiadaniami
 • karta informacyjna dla ucznia
 • teczka oraz długopis
 • certyfikat
 • obejmuje poziomy A2- B1+ wg Rady Europy
 • program wyprzedza i mocno przekracza podstawę programową w szkołach publicznych
 • kompatybilny z poziomami testów Cambridge dla dzieci i młodzieży
 • rozwija wszystkie sprawności językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i w szczególności mówieni
Ocena kursu:
5/5

Dlaczego warto wybrać kurs dla dorosłych w Edulandii?

01. Nowoczesne technologie

Nasi kursanci otrzymują dostęp do aplikacji oraz platform, które wspierają i przyspieszają naukę. Pozwala im to ćwiczyć również poza zajęciami zarówno poznane słownictwo, jak i skomplikowane struktury gramatyczne, a wszystko to w swoim tempie 🙂

02. Nauka komunikacji

Głównym założeniem metody bezpośredniej jest nauczanie umiejętności komunikacji w języku obcym, poprzez całkowitą komunikację w języku obcym już od pierwszych zajęć. To stymuluje  myślenie w tym języku dzięki temu jest dużo łatwiej zacząć się nim posługiwać.

03. Direct Method

Direct Method kładzie duży nacisk na praktykę. Zajęcia to głównie mówienie i słuchanie. Około 80% lekcji to praca ustna z lektorem, polega ona na dialogu, w którym lektor zadaje pytania w oparciu o wprowadzone wcześniej słownictwo oraz zagadnienia gramatyczne. Dzięki temu od razu korzystamy ze zdobytej wiedzy.

Jak wyglądają zajęcia językowe?

Kto będzie prowadził zajęcia?

Nasi lektorzy i native speakerzy to osoby z doświadczeniem i ogromnymi osiągnięciami w pracy z dorosłymi oraz w zakresie przygotowywania uczniów do egzaminów zewnętrznych. Odpowiednio przygotowany program oraz zaangażowanie nauczycieli sprawiają, że nasi uczniowie chętnie wracają na zajęcia, bo dzięki nim osiągają wspaniałe efekty w komunikacji w języku angielskim, a nauka staje się przyjemnością. 

Ucząc języków obcych przekazujemy wartości, które Nam przyświecają, czyli: szacunek, otwartość, współpracę oraz dążenie do rozwoju. 

INEZ WÓJCICKA

native speaker, lektorka języka angielskiego, opiekun metody Savvy Ed

KACPER PAŁYS

lektor języka angielskiego

ANNA WIECZOREK

lektorka języka angielskiego

Gdzie odbywają się zajęcia?

Nasza szkoła mieści się w nowoczesnym i przestronnym budynku. Dzieci uczą się w dużych, jasnych salach, które pozbawione są zbędnych, rozpraszających dodatków. Każda sala wzbogacona jest o profesjonalne wyposażenie multimedialne, dzięki któremu zajęcia są ciekawsze i bardziej urozmaicone. 

Zapisz się na test kwalifikujący

Podczas kursu utrwalimy i usystematyzujemy materiał oraz  przećwiczymy techniki egzaminacyjne.

Kurs egzaminacyjny to połączenie wszystkich cech kursu General English i uzupełnienie ich o elementy niezbędne dla osób pragnących przygotować się do zdawania egzaminów Cambridge English