Kurs licencjonowany

Angielski dla dorosłych

Kursy od podstaw dla „wiecznie początkujących” aż do zaawansowanych. Kursy konwersacyjne, ogólne oraz egzaminacyjne. 

 

Dla kogo jest ten kurs?

Pracujemy pod kątem potrzeb grupy, a zajęcia prowadzone są w języku angielskim już od poziomu początkującego, dlatego też nasi kursanci szybko widzą swoje postępy. Podczas spotkań w małych grupach przy systematycznym uczestnictwie kursanci przełamują barierę językową i nie boją się mówić po angielsku.

Kurs jest przeznaczony:

Podstawowe informacje o kursie

Pakiet edukacyjny zawiera m.in.: 
 • książka
 • zeszyt ćwiczeń 
 • komponent online
 • książeczka z opowiadaniami
 • karta informacyjna dla ucznia
 • teczka oraz długopis
 • certyfikat
 • obejmuje poziomy A2- B1+ wg Rady Europy
 • program wyprzedza i mocno przekracza podstawę programową w szkołach publicznych
 • kompatybilny z poziomami testów Cambridge dla dzieci i młodzieży
 • rozwija wszystkie sprawności językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i w szczególności mówieni
Ocena kursu:
5/5

Dlaczego warto wybrać kurs dla dorosłych w Edulandii?

01. Nowoczesne technologie

Nasi kursanci otrzymują dostęp do aplikacji oraz platform, które wspierają i przyspieszają naukę. Pozwala im to ćwiczyć również poza zajęciami zarówno poznane słownictwo, jak i skomplikowane struktury gramatyczne, a wszystko to w swoim tempie 🙂

02. Nauka komunikacji

Głównym założeniem metody bezpośredniej jest nauczanie umiejętności komunikacji w języku obcym, poprzez całkowitą komunikację w języku obcym już od pierwszych zajęć. To stymuluje  myślenie w tym języku dzięki temu jest dużo łatwiej zacząć się nim posługiwać.

03. Direct Method

Direct Method kładzie duży nacisk na praktykę. Zajęcia to głównie mówienie i słuchanie. Około 80% lekcji to praca ustna z lektorem, polega ona na dialogu, w którym lektor zadaje pytania w oparciu o wprowadzone wcześniej słownictwo oraz zagadnienia gramatyczne. Dzięki temu od razu korzystamy ze zdobytej wiedzy.

Jak wyglądają zajęcia językowe?

Kto będzie prowadził zajęcia?

Nasi lektorzy i native speakerzy to osoby z doświadczeniem i ogromnymi osiągnięciami w pracy z dorosłymi oraz w zakresie przygotowywania uczniów do egzaminów zewnętrznych. Odpowiednio przygotowany program oraz zaangażowanie nauczycieli sprawiają, że nasi uczniowie chętnie wracają na zajęcia, bo dzięki nim osiągają wspaniałe efekty w komunikacji w języku angielskim, a nauka staje się przyjemnością. 

Ucząc języków obcych przekazujemy wartości, które Nam przyświecają, czyli: szacunek, otwartość, współpracę oraz dążenie do rozwoju. 

INEZ WÓJCICKA

Lektorka języka angielskiego

ANNA CZYŻ

Lektorka języka angielskiego

ZEHRA CAKIR

Lektorka języka angielskiego

Gdzie odbywają się zajęcia?

Nasza szkoła mieści się w nowoczesnym i przestronnym budynku. Dzieci uczą się w dużych, jasnych salach, które pozbawione są zbędnych, rozpraszających dodatków. Każda sala wzbogacona jest o profesjonalne wyposażenie multimedialne, dzięki któremu zajęcia są ciekawsze i bardziej urozmaicone. 

Zapisz się na test kwalifikujący

Podczas kursu utrwalimy i usystematyzujemy materiał oraz  przećwiczymy techniki egzaminacyjne.

Kurs egzaminacyjny to połączenie wszystkich cech kursu General English i uzupełnienie ich o elementy niezbędne dla osób pragnących przygotować się do zdawania egzaminów Cambridge English