Nasi lektorzy

Nasza kadra to osoby wysoko wykwalifikowane (absolwenci studiów magisterskich i studiów filologicznych, wykładowcy szkół i uczelni wyższych) posiadające dużą praktykę zawodową i doświadczenie w pracy przy egzaminach ośmioklasisty i maturalnych. Nasi nauczyciele to profesjonaliści, którzy do swojej pracy podchodzą z wielką pasją.
Ucząc języków obcych przekazujemy wartości, które Nam przyświecają, czyli: szacunek, otwartość, współpracę oraz dążenie do rozwoju. 

Agnieszka
Szyszka-Fereniec

J. ANGIELSKI, WŁAŚCICIEL SZKOŁY, DYREKTOR METODYCZNY I ORGANIZACYJNY SZKOŁY

Posiada dyplom studiów magisterskich amerykańskiej uczelni Clark University w Worcester oraz jest absolwentką Wydziału Anglistyki na UMCS w Lublinie, filologia angielska (specjalność nauczycielska).
Jest nauczycielem, który kocha swoją pracę i ciągle szuka możliwości rozwoju dla siebie biorąc udział w nowych projektach i szkoleniach.
Od kilku lat mieszka w Iłży przeprowadzając się tutaj z Radomia.

Przebywając kilkakrotnie w Irlandii jest zakochana w tym kraju i jego kulturze.

Posiada ciepłą osobowość oraz jest optymistycznie nastawiona do wszystkich i wszystkiego. Jest wulkanem energii i niewyczerpanym źródłem gier i zabaw językowych dla dzieci.

Ceni sobie jakość nauczania i kontakty międzyludzkie.

Uśmiech, pomocna dłoń i otwarcie na innych tworzy jej każdy dzień.

Jej motto ” Traktuj innych tak jak Ty chciałbyś, aby Cię traktowano ”. Praca jest dla niej bardzo ważna, jednak dwójka jej dzieci jest zawsze priorytetem! Prywatnie jest żoną Andrzeja oraz mamą Oli i Michała.

Długo nie mogła uwierzyć, że ludzie nie są niezastąpieni i, że wszystkiego nie może zrobić sama. Teraz już wie, że jej wspaniali nauczyciele poradzą sobie bez jej ciągłego udziału, ale ona nie poradzi sobie bez swojego teamu.

Panią Agnieszkę spotkacie na zajęciach językowych, na spotkaniach metodycznych z kadrą oraz podczas wszystkich ważnych momentów w życiu szkoły jednak tak naprawdę jest wszędzie.

Nadzoruje każdy szkolny dzień, zna każdego z Was i stara się każdego otoczyć odpowiednią opieką.

Aleksandra Strzelec

opiekun klienta, lektorka języka angielskiego

Bardzo dobrze znana wszystkim naszym kursantom i ich rodzicom

To z nią rozwiązują problemy na co dzień. Człowiek pierwszego kontaktu w szkole.

Trudno Olę wyprowadzić z równowagi więc podoła nawet najbardziej stresującym sytuacjom.

Nieoceniona! Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych  Każdy przyzna, że jak Pani Ola nie wie…znaczy że nikt nikt nie wie.

Uwielbia kontakt z ludźmi.

W życiu ceni sobie najbardziej spokój. Najważniejsza jest dla niej rodzina i przyjaciele.

Lubi pomagać, czuć się potrzebną.

Jest osobą bardzo wrażliwą i upartą – to jej największe wady…albo zalety  Zwykle spokojna i zachowawcza, choć lubi ciągły rozwój osobisty i zdobywanie nowych doświadczeń.

Jest studentką psychologii w Krakowie wiec praca z dziećmi i kontakt z ich rodzicami sprawia jej ogromna przyjemność.

Kieruje się zasadą mniej znaczy więcej, lubi gdy wszystko ma swój cel i ład.

Zdecydowana fanka minimalizmu.

Uwielbia szydełkowanie i stare fotografie, podróże po Polsce i odkrywanie nowych ciekawych miejsc.

Wolną chwilę zazwyczaj spędza z książką (koniecznie kryminałem).

Inez Wójcicka

native speaker, lektorka języka angielskiego, opiekun metody Savvy Ed

Od kiedy jest z nami miała przyjemność prowadzić głównie młodzieżowe grupy wiekowe a w tym roku dołączyła do grona lektorek pracujących na dziecięcych kursach licencjonowanych metodą Teddy Eddie, Savvy Ed oraz Edward’s League. 

Zna wszystkie nasze programy od podszewki i co więcej, znakomicie je realizuje, skutecznie prowadzi kursantów, którzy osiągają bardzo dobre wyniki na egzaminach Cambridge 

Rodzice naszych kursantów postrzegają Inez jako osobę ciepłą, profesjonalną, rzetelną, solidną, do której można zwrócić się z każdą sprawą.

Inez spotkacie w szkole w Lipsku i Siennie oraz online.

Anna Lipiec

lektorka języka angielskiego

W Edulandii uczy grupy Teddy Eddie, Savvy Ed, Juniors, Funcity oraz Teen’s Exams. W swojej pracy uwielbia obserwować jak dzieci z zapałem pragną rozwijać swoje umiejętności językowe, a ona jako lektor może ich w tym procesie wspierać i służyć pomocą w przyjemniej atmosferze. W wolnym czasie lubi podróżować w polskie oraz zagraniczne miejsca. Jest również fanką filmów i seriali.

Hanna Buchyk

native speaker, lektorka języka angielskiego

Hanna Buchyk jest lektorem języka angielskiego i uczy dzieci i młodzież metodą Tedddy Eddie, Savvy Ed oraz Funtown. Jest studentką filologii angielskiej, która w swoim zawodzie odnajduje pasję od lat. Stara się w swojej pracy z dziećmi ciągle poszukiwać, odkrywać i motywować. Zawsze podchodzi indywidualnie do każdego dziecka, gdyż jak mówił Janusz Korczak : „ Wychowawca, który nie wtłacza, a wyzwala, nie ciągnie, a wznosi, nie ugniata, a kształtuje, nie dyktuje, a uczy, nie żąda, a zapytuje, przeżyje wraz z dzieckiem wiele natchnionych chwil…” Swoje doświadczenie pedagogiczne pozwoliło jej także odnaleźć się w roli lektora najmłodszych dzieci. Jej zajęcia są pełne zabawy, kreatywności, śmiechu, radości i szacunku .

Stara się rozwijać i czerpać z pracy z dziećmi jak najwięcej, dlatego praca w zespole Edulandii daje jej mnóstwo satysfakcji oraz stara się poszerzać swój warsztat metodyczny cały czas.

Prywatnie jestem miłośniczką czekolady i Harrego Pottera.

Anna Czyż

lektorka języka angielskiego, opiekunka metody Teddy Eddie oraz Funtown, koordynator egzaminów Cambridge

Jest absolwentką filologii angielskiej w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie na kierunku translatoryka i praca z dziećmi jest jej ogromną przyjemnością i wyzwaniem!

Ania interesuje się uczeniem dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, lubi ich energię i spontaniczność.
Ania rozwija swoją pasję w praktyce ucząc dzieci i bardzo cieszymy się, że w tym roku szkolnym pracuje z nami i prowadzi kursy Teddy Eddie w Lipsku i Siennie oraz grupy Savvy Ed .

Obecnie jest lektorem, jak i również opiekunem metody Teddy Eddie i Funtown, wspierającym innych lektorów. Jako nauczyciel stara się, aby jej zajęcia były efektywne, a zarazem ciekawe i kreatywne. Praca w Edulandii daje jej mnóstwo satysfakcji, szczególnie cieszą ją podstępny i sukcesy kursantów. Prywatnie uwielbia podróżować oraz próbować kuchni różnych krajów świata.

A kiedy ma chwilę wolnego to lubi rowerowe wycieczki z całą rodziną Bowiem jej hobby to wszelka aktywność na świeżym powietrzu jak na prawdziwą mamę przystało .
Ania mówi o sobie “cenię swoją pracę za możliwość bycia częścią rozwoju dzieci, które są pełne pozytywnej energii.”

Witamy Anię na pokładzie!

Sylwia Wilk

lektorka języka angielskiego

Jest praktycznie z nami od początku istnienia oddziału szkoły w Lipsku , i jest odpowiedzialna za nauczanie języka angielskiego dzieci, młodzieży i dorosłych a także za kontakt z Klientem .

Jest nauczycielką z długoletnim stażem w Polsce i za granicą a konkretnie w USA.

Kobieta, która poradzi sobie z każdym wyzwaniem  Pasjonatka języków obcych, potrafiąca zawsze zmotywować kursantów i zespół lektorów. Niezwykle pomocna i skuteczna w działaniach.

Oczywiście pani Sylwia ma wiele wspaniałych cech, z których możemy wymienić kilka: ciepło wewnętrzne, duża empatia, naturalna chęć pomagania , stoicki spokój i anielska cierpliwość, które pozwalają każdemu czuć się bardzo dobrze w jej towarzystwie.

Nasi kursanci oraz ich rodzice dodają do tego, że Sylwia potrafi zarażać chęcią do nauki języka angielskiego, z którą chce się mieć zajęcia i która sprawia, że nawet dla najbardziej opornych kursantów nauka tego języka jest po prostu przyjemna

W wolnych chwilach czyta książki – nie tylko fachowe, lubi różne gatunki: kryminały, fantasy. Relaksuje ją muzyka, kiedy potrzebuję ruchu tańczy: nie straszna jej nawet zumba.

Anastazja Korzak

native speaker, lektorka języka angielskiego

Uczy głównie młodzieżowe grupy wiekowe a w tym roku dołączyła do grona lektorek pracujących na kursach egzaminacyjnych z młodzieżą i dorosłymi.

Jej uczniowie osiągają bardzo dobre wyniki na egzaminach Cambridge
Rodzice naszych kursantów postrzegają Anastazją jako osobę kompetentną i wymagającą, a jednocześnie ciepłą i rzetelną, solidną , do której można zwrócić się z każdą sprawą.

Anastazję spotkacie w szkole w Iłży, Lipsku oraz online.

Zehra Cakir

native speaker, lektorka języka angielskiego

Uczy grupy dziecięce metodą FUNTOWN oraz młodzież przygotowując ich do egzaminów językowych w swoich szkołach, oraz kursach Cambridge. Jej zajęcia są dynamiczne i nastawione na komunikację. Jest stanowcza i wymagająca i swoim uczniom stawia wysoko poprzeczkę bo wie, jak ważna w zyciu jest umiejętność komunikacji w języku angielskim. Sama jest studentką z Turcji, która jest w Polsce z powodu wymiany studenckiej w programie ERASMUS + i to właśnie znajomość języka angielskiego umożliwiła jej udziała w tym programie.

Zehrę spotkacie w szkole w Iłży,Radomiu oraz online.

Ewelina Podlak

lektorka języka niemieckiego

Frau Ewelina zawsze obdarzy Was uśmiechem. Lubi ekstremalne karuzele Disneylandu i zna najlepsze dowcipy świata!

Ceni w życiu uczciwość. Kocha podróże i wędrówki, lubi poznawać nowych ludzi. Jej marzenie to pojechać na Alaskę albo w podróż przez Azję Lubi wykwintne jedzenie … ale nie owoce morza
Kocha nauczać, a praca z dziećmi dodaje jej skrzydeł. Jej motto? „Dzień bez radości i śmiechu to dzień stracony”

Panią Ewelinę możecie w naszej szkole spotkać na zajęciach z języka niemieckiego.

Jest mamą Liwii i Iwo.

Renata Król

lektorka języka hiszpańskiego

Człowiek Wicher!

Uwielbia zwierzęta, na co dowodem jest jej domowy zwierzyniec: pies+kot. W wolnych chwilach bawi się w fotografie, ale zupełnie amatorsko. Lubi nietuzinkowe podróże, ciekawych ludzi, dobrą muzykę i superbohaterów . Jej pasją jest zdecydowanie nauczanie.Świetnie dogaduje się z młodzieżą! ‍

„Jeżeli kochasz, to co robisz, to nigdy nie przepracujesz ani dnia”. I tak jak nie lubi ckliwych cytatów, tak ten idealne wizualizuje jej podejście do zawodu.

Paweł Podlak

zajęcia komputerowe, programowanie

Optymizm kipi mu z uszu!

Pozytywnie zakręcony komputerowiec Wielki Elektronik! Naukowiec i programista. Uczy programowania, bo to właśnie lubi najbardziej i zdaje się, że nie potrafi bez tego żyć. Poza komputerami i fizyką lubi historię, w szczególności biografie uczonych oraz poznawanie okoliczności, w których dochodzili do ważnych odkryć. W czasie jazdy samochodem, w trakcie spacerów lub po prostu w wolnych chwilach, uwielbia słuchać podcastów i audiobooków w klimatach powieści płaszcza i szpady.

Od września Pan Paweł będzie kontynuował prowadzenie zajęć komputerowych dla dzieci i młodzieży.

Więc jeśli chcecie nauczyć dziecko analitycznego myślenia i planowania, budowania zdrowego ducha konkurencji oraz radzenia sobie ze zwycięstwem i porażką! Koniecznie musicie poznać Pana Pawła