Kurs licencjonowany

Edward's League
wiek 11-14 lat

Zajęcia prowadzone metodą Edward’s League są kolejnym etapem najlepszej ścieżki edukacji językowej w Polsce. Metoda jest przeznaczona dla uczniów w wieku 11-14 lat kontynuujących naukę po ambitnych kursach, np. Teddy Eddie i Savvy Ed. Kurs ten jest kompatybilny z wymaganiami międzynarodowych egzaminów Cambridge English Qualifications, do których z powodzeniem podchodzą nasi kursanci od kilku lat.

Dla kogo jest ten kurs?

Metoda EDWARD’S LEAGUE przygotowuje uczniów do zdawania egzaminów Cambridge English Qualifications:

 • A2 KEY FOR SCHOOLS
 • B1 PRELIMINARY FOR SCHOOLS


W czasie realizacji kursów uczniowie ćwiczą wszystkie umiejętności egzaminacyjne, a z drugiej strony przyświeca nam jasno sprecyzowany cel: komunikacja! Ważne, aby uczeń mówił bez oporów, komunikował się nie tylko skutecznie, ale również z zachowaniem zasad poprawnościowych.

Kurs jest przeznaczony:

Podstawowe informacje o kursie

 • EDAWARD’S LEAGUE A2/A2+
 • EDAWARD’S LEAGUE A2+/B1
 • EDAWARD’S LEAGUE B1/B1+

Ważnym elementem metody jest głęboko przemyślany Pakiet Edukacyjny, w skład którego wchodzą:

 • LESSON BOOK – książka, z którą uczeń pracuje głównie na zajęciach;
 • HOMEWORK SITE – zadania domowe online, które umożliwią pełne opanowanie materiału za pomocą nowoczesnych technologii, w przyjazny sposób;
 • HOME BOOK – książka ćwiczeń, dzięki której uczeń na bieżąco sprawdza swoje umiejętności, a następnie otrzymuje informację zwrotną od lektora;
 • READER – książka z wciągającymi opowiadaniami, ucząca przyjemności obcowania z dłuższym tekstem w języku obcym;
 • PARENT’S INFORMATION CARD – karta informacyjna dla rodziców zawierająca najważniejsze informacje o metodzie;
 • TECZKA, GRAWEROWANY DŁUGOPIS oraz NOTES;
 • CERTYFIKAT – wręczany po ukończeniu każdego poziomu metody.
 • materiał  nauczania obejmuje poziomy A2- B1+ wg Rady Europy
 • program wyprzedza i mocno przekracza podstawę programową w szkołach publicznych
 • kompatybilny z poziomami testów Cambridge dla dzieci i młodzieży
 • rozwija wszystkie sprawności językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i w szczególności mówieni
Ocena kursu:
5/5

Zaczerpnięto z oficjalnych materiałów właściciela metody Edward’s League. Więcej na: www.edubears.pl 

Dlaczego warto wybrać kurs Edward's League w Edulandii?

01. Ambitna i przystępna metoda

Zakres materiału jest obszerny i trudny, natomiast zajęcia prowadzimy w taki sposób, aby nasi kursanci nie czuli się przytłoczeni jego ilością i wysokim poziomem. System opracowanych ćwiczeń, odpowiednio zaplanowane zajęcia oraz przemyślane prace domowe powodują, że nasi podopieczni są w stanie opanować materiał bez większego wysiłku.

02. Tradycja w połączeniu z nowoczesnością

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi kursanci musza być przygotowani na czytanie obszernych tekstów, czy wykonywanie ćwiczeń gramatycznych, z którymi spotykają się na egzaminach szkolnych oraz międzynarodowych. Dlatego też łączymy tradycyjne podejście do nauczania z nowoczesnością, czyli ocenianiem kształtującym, odwróconą klasą, czy indukcyjnym nauczaniem gramatyki.

03. Priorytetem jest komunikacja

Na każdym poziomie tej ambitnej ścieżki edukacyjnej (Teddy Eddie, Savvy Ed oraz Edward’s League) stawiamy ogromny nacisk na komunikację. Ważne jest to, aby nasi kursanci nie mieli bariery w porozumiewaniu się w języku angielskim i rozumieli słowne wypowiedzi. W związku z tym, w kurs ten wkomponowane są prawdziwe wypowiedzi autentycznego języka w codziennych kontekstach.

03. Uczy samodzielności i rozwija skrzydła

Na tym etapie nauki stawiamy na samodzielność i niezależność kursantów, bierzemy pod uwagę ich talenty i naturalne predyspozycje. Wierzymy w to, że świadoma nauka jest dużo bardziej efektywna niż bezmyślne wkuwanie. Kursanci mają realne i ambitne cele językowe i dążą do ich realizacji z naszym wsparciem.

Jak wyglądają zajęcia językowe?

W metodzie EDWARD’S LEAGUE kierujemy się powiedzeniem „kropla drąży skalę.” Nasi uczniowie dzięki starannie zaplanowanym doświadczeniom językowym, są w stanie bez nadmiernego wysiłku opanować obszerny i trudny materiał, często nieosiągalny dla rówieśników! Połączenie prezentowanych podejść praktykujemy już od etapu Teddy Eddie, aczkolwiek tym razem będziemy realizować je w nowym stylu! Wprowadzamy elementy prawdziwego angielskiego (Real English) czyli autentycznego języka, języka native speakerów, spersonalizowanego i w życiowym kontekście. Nie upraszczamy wypowiedzi i nie modelujemy ich sztucznie. Równocześnie dbamy o wprowadzanie i utrwalanie konceptów gramatycznych, krok po kroku, strukturalnie, w kontrolowanych ćwiczeniach typu dryle.

Na tym etapie nauki stawiamy na samodzielność i niezależność kursantów, bierzemy pod uwagę ich talenty i naturalne predyspozycje. Wierzymy w to, że świadoma nauka jest dużo bardziej efektywna niż bezmyślne wkuwanie. Kursanci mają realne i ambitne cele językowe i dążą do ich realizacji z naszym wsparciem.

Kto będzie uczył Twoje dziecko?

Prowadzący zajęcia przechodzą skrupulatną rekrutację według wytycznych Licencjodawcy. Sprawdzany jest ich poziom językowy, wymowa oraz predyspozycje do pracy z dziećmi szkolnymi.

Wybrana kadra przechodzi szkolenia dotyczące specyfiki pracy z dziećmi w wieku szkolnym oraz pracy z metodą. Następnie wyposażamy ich w szczegółowe instrukcje, procedury, plany zajęć oraz materiały, które uatrakcyjniają zajęcia.

Lekcje są cyklicznie hospitowane i omawiane z Opiekunem Metody Edward’s League. Wybrane zajęcia są nagrywane, a następnie oceniane przez metodyków Licencjodawcy. Omawiamy je według specjalnego STANDARDU METODY Edward’s league, tak aby nie tylko zapewnić najwyższą jakość, ale również stale wyznaczać nowe ścieżki rozwoju lektorom prowadzącym kurs

ANNA WIECZOREK

lektorka języka angielskiego

SYLWIA WILK

lektorka języka angielskiego

KACPER PAŁYS

lektor języka angielskiego

Gdzie odbywają się zajęcia?

Nasza szkoła mieści się w nowoczesnym i przestronnym budynku. Dzieci uczą się w dużych, jasnych salach, które pozbawione są zbędnych, rozpraszających dodatków. Każda sala wzbogacona jest o profesjonalne wyposażenie multimedialne, dzięki któremu zajęcia są ciekawsze i bardziej urozmaicone.

Zapisz się na test kwalifikujący

Określony zestaw umiejętności językowych jest niezbędny, aby rozpocząć naukę na poziomie EDWARDS LEAGUE A1/A2+. Dlatego przed przyjęciem ucznia na zajęcia, sprawdzamy ich zdolności komunikacyjne, rozumienie ze słuchu, zasób słownictwa oraz umiejętność czytania.

Kurs egzaminacyjny to połączenie wszystkich cech kursu General English i uzupełnienie ich o elementy niezbędne dla osób pragnących przygotować się do zdawania egzaminów Cambridge English.

To kurs, który pomoże utrwalić i usystematyzować materiał. Dodatkowo przećwiczymy techniki egzaminacyjne. Program kursu ułożyliśmy tak, by nasi kursanci nie byli przemęczeni i mogli spać spokojnie przed egzaminem.