Kurs licencjonowany

Savvy Ed dla dzieci
w wieku 7-10 lat

Metoda opiera się na efekcie “kuli śniegowej” – Zdobyte wcześniej umiejętności uzupełniane są nowymi, poznane na dotychczasowych etapach nauki zagadnienia powracają, ale w innych kontekstach.

Dla kogo jest ten kurs?

Metoda została stworzona dla dzieci uczących się w szkołach językowych. Savvy Ed jest dedykowany uczniom, którzy kontynuują naukę języka angielskiego po wcześniejszym programie przedszkolnym, np. Teddy Eddie. To kurs i program nauczania języka angielskiego dla dzieci zaawansowanych, ale wciąż bardzo młodych, w wieku 7 – 10 lat.

Kurs jest przeznaczony:

Podstawowe informacje o kursie

Zestaw kursanta zawiera:

 • Savvy Book czyli podręcznik ucznia
 • Snowball Book czyli książka ćwiczeń
 • Parents’ Book czyli książka rodzica. Służy ona za zeszyt kontaktu, do którego uczniowie będą wklejać informacje przekazywane przez lektora oraz w której lektor będzie wpisywał informację o zaliczeniach kolejnych partii materiału przez dziecko
 • Savvy Quest dostęp do edukacyjnej aplikacji, która jest uzupełnieniem kursu, w przyjemny i nowoczesny sposób uczy słownictwa, wymowy i gramatyki, utrwala poznany na lekcjach materiał
 • Savvy Tile to magiczna płytka, która powoduje, że część tekstu w podręczniku “znika.” Jest to idealne narzędzie do ćwiczenia kontrolowanej komunikacji i powtarzania materiału na zajęciach oraz w domu
 • Teczka z logiem Savvy Ed
 • Certyfikat na zakończenie kursu
 • Medal Savvy Eda, czyli upominek dla ucznia po zakończeniu każdego poziomu.
 • SAVVY ED 1 / SAVVY ED 1A ORAZ SAVVY ED 1 B – obszerny i różnorodny materiał jest kompatybilny z poziomem egzaminu Cambridge English: Young Learners  –  Starters.
 • SAVVY ED 2 – Materiał jest kompatybilny z poziomem egzaminu Cambridge English: Young Learners  –  Movers (poziom A1 wg Rady Europy).
 • SAVVY ED 3 – Materiał jest kompatybilny z poziomem egzaminu Cambridge English: Young Learners  –  Flyers (poziom A2 wg Rady Europy).
Ocena kursu:
5/5

Zaczerpnięto z oficjalnych materiałów właściciela metody Savvy Ed. Więcej na: www.edubears.pl 

Dlaczego warto wybrać kurs Savvy Ed wiek 7-10lat w Edulandii?

01. Efekt kuli śniegowej

czyli „stopniowe narastanie” w zadaniach, powtórkach i w ułożeniu materiału językowego połączone z dobrą zabawę dzięki czemu Rodzic nie ma problemu z przyprowadzaniem dzieci. Robią one to z czystej przyjemności.

02. Kompaktowość i kompleksowość

Savvy Ed to nie tylko podręcznik, to cała filozofia nauczania z wszelkimi potrzebnymi elementami zarówno w sensie materiału nauczania jak i samych pomocy naukowych. Staranne przygotowanie do egzaminów szkolnych i Cambridge. Dobrze zdane egzaminy, pozwalające na wybór dobrej szkoły

03. Systemy motywacyjne

zostały wkomponowane w metodę – nie da się ich ominąć! Podczas lekcji wykorzystywane są elementy GRYWALIZACJI (np. dzieci zbierają grudki złota, aby zbudować swoje Złote Królestwo). Savvy Ed, przesyła dzieciom listy z całego świata, motywując i nagradzając aktywność i zaangażowanie.

03. Ewaluacja wyników nauczania

Wychodząc naprzeciw nowym trendom w edukacji oraz dbając o dobro i prawidłowy rozwój emocjonalny dzieci do metody Savvy Ed zostały wprowadzone elementy OCENIANIA KSZTAŁTUJĄCEGO (ang. formative assessment).

Jak wyglądają zajęcia językowe?

Kto będzie uczył Twoje dziecko?

Prowadzący zajęcia przechodzą skrupulatną rekrutację według wytycznych Licencjodawcy. Sprawdzany jest ich poziom językowy, wymowa oraz predyspozycje do pracy z dziećmi szkolnymi.

Wybrana kadra przechodzi szkolenia dotyczące specyfiki pracy z dziećmi w wieku szkolnym oraz pracy z metodą. Następnie wyposażamy ich w szczegółowe instrukcje, procedury, plany zajęć oraz materiały, które uatrakcyjniają zajęcia.

Lekcje są cyklicznie hospitowane i omawiane z Opiekunem Metody Savvy Ed. Wybrane zajęcia są nagrywane, a następnie oceniane przez metodyków Licencjodawcy. Omawiamy je według specjalnego STANDARDU METODY SAVVY ED, tak aby nie tylko zapewnić najwyższą jakość, ale również stale wyznaczać nowe ścieżki rozwoju lektorom prowadzącym kurs.

Ucząc języków obcych przekazujemy wartości, które Nam przyświecają, czyli: szacunek, otwartość, współpracę oraz dążenie do rozwoju. 

INEZ WÓJCICKA

native speaker, lektorka języka angielskiego, opiekun metody Savvy Ed

ALEKSANDRA GAŁKA

lektorka języka angielskiego, opiekunka klienta

KACPER PAŁYS

lektor języka angielskiego

Gdzie odbywają się zajęcia?

Nasza szkoła mieści się w nowoczesnym i przestronnym budynku. Dzieci uczą się w dużych, jasnych salach, które pozbawione są zbędnych, rozpraszających dodatków. Każda sala wzbogacona jest o profesjonalne wyposażenie multimedialne, dzięki któremu zajęcia są ciekawsze i bardziej urozmaicone.

Zapisz swoje dziecko na test kwalifikujący

Określony zestaw umiejętności językowych jest niezbędny, aby rozpocząć naukę na poziomie Savvy Ed 1. Dlatego przed przyjęciem dzieci na zajęcia, sprawdzamy ich zdolności komunikacyjne, rozumienie ze słuchu, zasób słownictwa oraz umiejętność czytania.

Licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7/8 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą.

Metoda jest przeznaczona dla uczniów w wieku 11-14 lat kontynuujących naukę po ambitnych kursach, np. Teddy Eddie i Savvy Ed.