Moja historia w powstaniu Edulandii

“Każde dziecko zasługuje na edukację językową na najwyższym poziomie niezależnie od tego w jakim zakątku Polski mieszka – w dużym mieście czy małej wiosce.”

Agnieszka Szyszka-Fereniec

Jak to wszystko się zaczęło ?

Kiedy nauczycielce angielskiego przez lata pracy kiełkuje w głowie myśl, że można uczyć dzieci i młodzież lepiej, efektywniej, z wykorzystaniem skutecznych metod, a przy tym w nowoczesnych salach, w których pomoce dydaktyczne i wnętrza nie są reliktem lat 90., to wiedz, że bunt, jaki nosi w sobie, z pewnością sięga zenitu i da o sobie znać prędzej czy później. Taka nauczycielka albo popadnie we frustrację i wypali się, albo zacznie dążyć do zmian w edukacji.

Agnieszka Szyszka-Fereniec postawiła wszystko na jedną kartę. Z ogromną wizją, zapałem i zaangażowaniem w 199,99 % przystąpiła do budowania szkoły językowej na miarę XXI wieku.

Marzenie było wielkie, bo jak sięgać po gwiazdy, to tylko te najpiękniej błyszczące

Stworzenie przyjaznej, nowoczesnej szkoły, która:

  • bazuje na najskuteczniejszych i całkowicie bezstresowych metodach nauczania,
  • korzysta z interaktywnych rozwiązań, kapitalnych i sprawdzonych narzędzi edukacyjnych,
  • ma najlepszych lektorów pod słońcem, pełnych ciepła, energii, empatii i zaangażowania,
  • ma klarowne ścieżki językowe nastawione również na ultra ambitnych kursantów, którzy chcą zdobywać językowe Himalaje,
  • potrafi motywować swoich uczniów do poszerzania horyzontów i daje pretekst, by sięgać po więcej,
  • staje się dla kursantów drugim domem, a lektorzy i opiekunowie są jak rodzina

Początek budowania tej wizji

Przypada na 2017 rok. Chociaż zaczęło się od dwóch sal dydaktycznych i kilku grup uczniów, to rósł apetyt na sięganie po znacznie więcej. Z roku na rok szkoła EDULANDIA przyjmowała kolejnych zadowolonych kursantów, zwiększała kadrę, zyskiwała coraz lepsze opinie i wzmacniała swoją renomę.

Od tamtej pory wiele się zmieniło. Mamy już nie 1, a 3 oddziały na południu Mazowsza u podnóża gór Świętokrzyskich. Zatrudniamy kilkunastu pracowników. Do dyspozycji uczniów oddaliśmy łącznie 12 sal dydaktycznych, a pod naszymi dachami opiekę językową znalazło ponad 1000 kursantów.

Jesteśmy wciąż głodni rozwoju!

I ani nam w głowie spoczywać na laurach. Chociaż faktycznie udało nam się wspólnie zrealizować marzenie o szkole językowej z prawdziwego zdarzenia, to nieustannie dążymy do doskonałości. Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, opieka trenera mentalnego, wsparcie metodyka, rozmowy z rodzicami, zespołowe burze mózgów — to wszystkie elementy naszej pracy, które pozwalają nam oliwić każdy najdrobniejszy element szkoły, aby mogła funkcjonować jak najlepsza pod słońcem maszyna.

Dziś z gigantyczną chęcią zapraszamy Cię do naszych wnętrz i skorzystania z oferty idealnie dopasowanej do dzieci. Bo poza edukacją językową zapewniamy również znacznie szerszy rozwój i rozrywkę. Co to oznacza? Że w EDULANDII znajdziesz kursy matematyczne, programowania, a także bogatą ofertę półkolonii i innych warsztatów dedykowanych dzieciom w różnym wieku.

Cieszymy się, że intuicja poprowadziła Cię do nas!

Skoro tu jesteś, zostań z nami na dłużej, a obiecujemy, że ta znajomość zaprocentuje.
Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Stworzyliśmy perfekcyjny model ścieżki rozwoju dla dzieci. Jest dopracowany w 100% i skuteczny do tego stopnia, że Twoja pociecha może dzięki nam ubiegać się o najbardziej prestiżowe certyfikaty językowe. Zapewni to doskonały plan edukacyjny, który obejmuje dzieci od drugiego roku życia, aż po młodzież w wieku maturalnym.

Korzystamy jedynie z efektywnych, sprawdzonych i nowoczesnych metod nauczania. Licencje Teddy Eddie, Savvy Ed, Edward/s League czy Funtown to nasze czarne konie w gonitwie po zdobycie pełnej swobody językowej.

Pomagamy sięgać po złoto w języku angielskim, czyli certyfikat CAMBRIDGE. W naszej ofercie znajdziesz kursy, które w pełni przygotowują do egzaminów Cambridge Assessment. Mało tego, jako jedyna szkoła w okolicy organizujemy i przeprowadzamy egzaminy cambridgowskie.

Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami nie tylko do nauki, ale również monitorowania osiągnięć naszych kursantów. Dzięki temu wszyscy rodzice mają pełny wgląd w to: co było na zajęciach, jak idą postępy i co można zrobić, aby efekty były jeszcze lepsze.

Bo oto też chodzi, aby rodzice mieli poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy.

Ważne są dla nas nie tylko metody nauczania na miarę XXI wieku, ale także budowanie z kursantami przyjaznych i trwałych relacji. Bo kiedy będą z chęcią przychodzić na zajęcia, podniesie się ich efektywność w zdobywaniu wiedzy.

Czy po takiej deklaracji masz w sobie chęci, aby zapisać do nas swoją pociechę?

Jesteśmy pewni, że TAK!

Edulandia

Nasza szkoła języka angielskiego sprawia, że języki przestają być obce! Zamiast tego stają się skutecznym sposobem na wyrażenie siebie.