Teddy Eddie

Licencjonowany angielski dla dzieci
w wieku 2-7 lat

Głównym założeniem metody jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki. 

Teddy Eddie Edulandia

Jaki jest kurs Teddy Eddie?

pozytywny

Nauka odbywa się w formie zabawy w niewielkich grupach i dobrze wyposażonych salach, zaaranżowanych z myślą o najmłodszych.

ambitny

Zawiera wyjątkowo duży zasób słów, zwrotów i tekstów, a same zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, objętą stałym nadzorem merytorycznym.

wielopoziomowy

Gwarantuje rozwój, płynne przejścia na kolejne poziomy oraz kontynuację procesu nauczania.

teddy eddie edulandia

elastyczny

Zaspokaja potrzeby dzieci w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania.

bogaty

Zarówno jeśli chodzi o zestaw ucznia, jak i materiał językowy pozwalający na całkowite zanurzenie się w języku obcym.

przyjazny rodzicom

Wyposażony w Poradnik dla rodziców. Zapewnia również bieżącą informację na temat kursu w postaci lekcji otwartych, regularnych e-maili, spotkań z rodzicami oraz rzetelnego systemu ewaluacji postępów dziecka.

Co mówią o kursie inni rodzice?

Polecam z czystym sumieniem. Dzieci świetnie spędzają czas i przy okazji duuużo się uczą. Miła atmosfera i przyjazne warunki. Muszę przyznać, że są ogromne postępy w nauce. Efekty można zobaczyć już po miesiącu spotkań. Bardzo mi się podoba sposób komunikacji z rodzicami + po każdych zajęciach nauczyciel opowiada co dzieci robiły i co ćwiczyły.
Sandra Kowalczyk
Świetna szkoła, super lektorzy i najlepsza metoda dla dzieci - Teddy Eddie. Polecam!
Ewelina Dagiel-Surmańska
Moja córeczka bardzo szybko „złapała” język angielski, mimo, że miała 2,5 roku jak zaczęła do Was chodzić. Uważam, że potrafi bardzo dużo. W domu mówi po polsku, ale wplata słowa z języka angielskiego, na przykład: „Mam ubraną bluzkę pink.” „Dziadek ubiera sock.” Mała chętnie się uczy angielskiego, lubi słuchać płyt. Jestem bardzo zadowolona i dziękuję bardzo!
Mama 3-letniej Nikoli

Poziomy kursu Teddy Eddie:

Teddy Eddie Edulandia

Po kursie Teddy Eddie MINI dziecko nauczy się reagować na angielskie polecenia i pozna swoje pierwsze zdania, piosenki i bajeczki w języku obcym.

Teddy Eddie Edulandia

Dzieci uczą się piosenek i rytmów. Opanowują ponad 100 słów, używając ich w zdaniach. Zaczynają odpowiadać na pytania w języku angielskim i układają proste historie (przy wsparciu nauczyciela).

Teddy Eddie Edulandia

​​​​Po kursie Teddy Eddie STANDARD dziecko zacznie prowadzić pierwsze rozmowy po angielsku. Będzie odgrywać scenki i bajeczki oraz grać w gry wymagające użycia języka obcego. Pozna kilkaset słów w zdaniach i kontekstach.

Teddy Eddie Edulandia

Po kursie Teddy Eddie ABC dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i rozmawiać podczas lekcji po angielsku. Rozpocznie swoją przygodę z czytaniem, przeczyta pierwsze angielskie słówka, a nawet całe zdania.

Teddy Eddie Edulandia

Po kursie Teddy Eddie SCHOOL dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i zacznie komunikować się po angielsku. Opanuje mnóstwo słów, zdań i zwrotów, możliwe, że zacznie ich używać spontanicznie, nie tylko podczas zajęć. Przeczyta swój pierwszy angielski tekst.

Zestaw kursanta zawiera:

  • podręcznik z ćwiczeniami,
  • podręcznik dla rodziców,
  • Secret Booklet – mini książeczka z obrazkami,
  • płyta CD ze wszystkimi nagraniami,
  • teczka,
  • dostęp do platformy edukacyjnej.
Teddy Eddie Edulandia

Zapisz swoje dziecko na kurs Teddy Eddie!

Wspólnie odkryjcie przyjazną metodę nauki, która otwiera drzwi do komunikacji w języku angielskim.

Close Menu