Savvy ed

Licencjonowany angielski dla dzieci w wieku 7-10 lat

Metoda została stworzona dla dzieci uczących się w szkołach językowych. Savvy Ed jest dedykowany uczniom, którzy kontynuują naukę języka angielskiego po wcześniejszym programie przedszkolnym, np. Teddy Eddie. 

Savvy Ed

Jak działa kurs Savvy Ed?

Zachęcający

Zarówno dzieci, rodziców, jak i nauczycieli: połączeniem ambitnego podejścia i niebanalnej treści!.

Aktywny

Pobudzając ciekawość poznawczą, a nauka przynosi szybkie efekty i sprawia frajdę!

Ambitny

Kolejne poziomy są kompatybilne z egzaminami Cambridge Young Learners.

Różnorodny

Wyposażony w narzędzia i materiały, które w przyjazny sposób zachęcają do dalszej nauki w domu!

Savvy Ed Edulandia

Co mówią o kursie inni rodzice?

Kurs Savvy Ed jest zdecydowanie godny polecenia! Poziom nauczania jest wysoki, jednak dzięki zaangażowaniu lektora jest do opanowania nawet przez tzw. „oporne” dziecko. System nagród i podejście do dziecka jako partnera jest rewelacyjne!
Mama 8-letniego Filipa
Bardzo ważne w kursie Savvy Ed jest sposób nauczania, który sprawia, że dziecko nie może doczekać się kolejnej lekcji. Podręczniki są bardzo przejrzyście napisane, kolorowe i ciekawe. Po kursie widać duże postępy dziecka, zarówno w mowie, jak i w pisaniu w języku angielskim. Dziecko chętnie używa słówek przyswojonych podczas zajęć oraz śpiewa piosenki w języku angielskim. Obserwując swojego dziecko i jego postępy śmiało mogę polecić wszystkim rodzicom udział ich pociech w kursie Savvy Ed.
Mama 8-letniej Julki

Poziomy kursu Savvy Ed:

Savvy Ed Edulandia

Uczeń kontynuuje naukę języka obcego na bardzo wysokim poziomie. Priorytety to KOMUNIKACJA oraz stopniowe nabywanie wysokich kompetencji w CZYTANIU w języku obcym. Obszerny i różnorodny materiał jest kompatybilny z poziomem egzaminu Cambridge English: Young Learners  –  Starters.

Savvy Ed Edulandia

Uczeń kontynuuje naukę jednocześnie utrwalając poznany wcześniej materiał. Priorytety na tym poziomie to KOMUNIKACJA oraz stopniowe nabywanie wysokich kompetencji w PISANIU w języku obcym. Materiał jest kompatybilny z poziomem egzaminu Cambridge English: Young Learners  –  Movers (poziom A1 wg Rady Europy).

Savvy Ed Edulandia

Na tym poziomie następuje integracja wszystkich sprawności językowych: SŁUCHANIA, MÓWIENIA, CZYTANIA raz PISANIA. Zaczynamy kłaść nacisk na POPRAWNOŚĆ GRAMATYCZNĄ. Materiał jest kompatybilny z poziomem egzaminu Cambridge English: Young Learners  –  Flyers (poziom A2 wg Rady Europy).

kurs Savvy Ed Edulandia

Zestaw kursanta zawiera:

  • Savvy Book – podręcznik,
  • Snowball Book – zeszyt ćwiczeń,
  • Parent’s Book – zeszyt kontaktu dla rodziców
  • Audio CD,
  • Savvy Tile – magiczną płytkę Eda,
  • teczkę.

Zapisz swoje dziecko na test kwalifikujący do kursu Savvy Ed!

Określony zestaw umiejętności językowych jest niezbędny, aby rozpocząć naukę na poziomie Savvy Ed 1. Dlatego przed przyjęciem dzieci na zajęcia, sprawdzamy ich zdolności komunikacyjne, rozumienie ze słuchu, zasób słownictwa oraz umiejętność czytania. 
Savvy Ed nie powstał więc z myślą o uczniach początkujących, co nie zmienia faktu, że nauka w Edulandii sprawia im dużo radości!
Już teraz zapytaj o wolne miejsca:

Close Menu