Sala zabaw z klockami XXL

Zapewniamy przyjazną, bezpieczną i kreatywną zabawę – dostępną dla wszystkich dzieci!
Wszystko to dzięki klockom Mammutico!

Wielkie piankowe klocki

W kilka minut pozwalają zbudować całkiem inny świat! Poprzez zabawę, uczą kreatywnej organizacji przestrzeni.

Zabawa i bezpieczeństwo

Pianka Mammutico Foam jest trwała, wodoodporna i łatwa do utrzymania w czystości. Doskonale sprawdza się zatem podczas codziennej zabawy.

Nieograniczone możliwości

Aranżacja Naszej sali zabaw sprawia, że można tutaj zorganizować zajęcia nie tylko dla dzieci, ale również dla młodziezy i dorosłych.

edulandia mammutico

Dzięki swym dużym rozmiarom, klocki Mammutico angażują całe ciało, wspomagając ćwiczenia precyzji, zręczności, równowagi i siły. Przy pomocy tych klocków dzieci tworzą scenariusze według własnego pomysłu. Zabawy mogą trwać bez końca, bo prostota form pozwala nadawać klockom dowolne funkcje i znaczenie. 

Dzięki zabawie wielkimi klockami dzieci instynktownie uczą się organizacji przestrzeni wokół siebie. Samodzielnie tworzą strategie działania i planują kolejne ruchy. Podczas budowy ważna jest nie tylko koncentracja na swoich działaniach, ale również umiejętność współpracy z pozostałymi dziećmi.

szkoła języka angielskiego edulandia
edulandia klocki mammutico

 

Niewielka waga poszczególnych klocków w połączeniu z ich sporymi rozmiarami i łatwością tworzenia połączeń pozwala nawet dzieciom z zaburzeniami aparatu ruchu tworzyć konstrukcje zdające się przekraczać ich możliwości. Jest to dla nich doskonała forma ćwiczeń fizycznych napędzanych wewnętrzną motywacją, czyli chęcią zabawy.

Close Menu