Teddy Eddie w tym samym duchu w tym samym duchu

tymczasem tymczasem

Metoda Teddy Eddie

Edulandia to akredytowane centrum, wykorzystujące ten autorski sposób nauki języka angielskiego.
Na czym polega unikalność tej metody? Została stworzona przez 3 mamy anglistki, które latami prowadziły szkoły językowe. Pewnego dnia postanowiły opracować własny sposób nauki języka angielskiego, dedykowany dzieciom
w wieku od 2 do 7 lat.

Teddy Eddie w tym samym duchu po tym, jak

Łączenie nauki z zabawą

Zajęcia odbywają się w sposób atrakcyjny dla dzieci. Urozmaicają je zabawy ruchowe, słuchowiska i historyjki obrazkowe.

Mówienie całymi zdaniami

Koniec z nauką pojedynczych słówek! Komunikacja w języku angielskim odbywa się na różnych etapach zajęć. Nie jako wyuczone formułki.

Wspieranie rozwoju

Kluczem do nauki języka jest pozytywna atmosfera, oparta na życzliwości. Tematyka zajęć jest bliska dzieciom, dzięki czemu chętnie w nich uczestniczą!

w tym samym duchu po tym, jak

Teddy Eddie

Teddy Eddie pozwala na przyswojenie wyjątkowo dużej liczby słów i zwrotów

w tym samym duchu po tym, jak

a następnie a następnie

Teddy Eddie po tym, jak po tym, jak

Metoda bazuje na niezliczonych tekstach oraz materiałach multimedialnych. Rymowanki i piosenki zostały napisane specjalnie dla Teddy Eddie, a ich słowa zawierają struktury wprowadzane
na zajęciach. Rodzice mogą liczyć na stały kontakt z lektorami, poprzez: lekcje otwarte, bieżące informacje po każdych zajęciach na temat przerabianego materiału, cotygodniowe maile z podsumowaniem uczonych elementów i propozycjami powtórek z dzieckiem w domu oraz semestralne raporty o postępach dziecka.

 

Teddy Eddie jest bogaty także pod względem liczby elementów wchodzących w skład zestawu ucznia. W kolorowej i bardzo trwałej teczce mały uczeń znajdzie: oryginalny, pełen treści podręcznik, płytę CD z mnóstwem nagrań, dostęp do Placu Zabaw, czyli bogactwa gier i zabaw online, mini – książeczkę z sekretnymi słowami.

A dla rodzica? Bardzo szczegółowy poradnik zawierający informację o przerabianym materiale oraz pomysły na zabawy językowe z dzieckiem w domu. Na koniec roku każdy nasz kursant otrzymuje oficjalny dyplom i małą nagrodę pokazującą ogrom opanowanej wiedzy.

Teddy Eddie a następnie a następnie

Co wyróżnia metodę Teddy Eddie?

Łączymy prawdziwą naukę z dobrą zabawą

Traktujemy bardzo poważnie nauczanie dzieci, ale ich nie przemęczamy i nie zanudzamy!

Pracujemy w oparciu o zasady licencyjne

To one stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli.

a następnie a następnie

Realizujemy całościowy program

Pozwala on na kontynuację nauki do 7 roku życia (na rynku praktycznie nie kursów na wyższych poziomach dla np. 6 czy 7-latków).

Zapewniamy bogaty zestaw ucznia

Na jego podstawie rodzice mogą kontynuować zajęcia z językiem w domu, robiąc to w prosty, nie wymagający sposób (np. włączenie nagrań czy aplikacji Playground).

Dostosowujemy program do uczniów

Jest bardzo elastyczny, jeżeli chodzi o wiek, poziom, umiejętności i predyspozycje dzieci – nawet w mieszanych grupach każde dziecko wyciągnie maksymalnie dużo korzyści (od osłuchania się, poprzez uczenie się rozumienia i reagowania, do umiejętności komunikacyjnych).

a następnie a następnie

W międzyczasie W międzyczasie

Gwarantujemy bogactwo językowe

Program posiada nieporównywalną ilość opowiadań, tekstów, słuchowisk stwarza możliwość „zanurzenia się” w języku – dziecko przyswaja tyle, na ile jest gotowe (podobnie jak w języku ojczystym).

Opinie o kursach Teddy Eddie:

Entuzjastyczna reakcja dziecka uczęszczającego na zajęcia, miły i regularny kontakt z nauczycielem, szczegółowe raporty na temat treści zajęć i postępów dziecka, współpraca z rodzicem.
Mama 4-letniego Dominika
Moja córeczka bardzo szybko „złapała” język angielski, mimo, że miała 2,5 roku jak zaczęła do Was chodzić. Uważam, że potrafi bardzo dużo. W domu mówi po polsku, ale wplata słowa z języka angielskiego, na przykład: „Mam ubraną bluzkę pink.” „Dziadek ubiera sock.” Mała chętnie się uczy angielskiego, lubi słuchać płyt. Jestem bardzo zadowolona i dziękuję bardzo!
Mama 3-letniej Nicoli

W międzyczasie W międzyczasie

Widzę, że moje dziecko chętnie uczestniczy w kursie. Mam wszystkie informacje o postępach syna. Ogólnie jestem zadowolony z prowadzenia zajęć.
Tata 6-letniego Filipa

A co ze starszymi dziećmi?

To kurs i program nauczania języka angielskiego dla dzieci zaawansowanych, ale wciąż bardzo młodych, w wieku 7-10 lat.

Savvy Ed

Jaka jest metoda Savvy Ed?

Savvy Ed jest bardzo ambitnym programem. Dzieci, w prawdzie dość małe (7-10 lat), opanowują bardzo dużą ilość materiału. Równocześnie Savvy Ed jest przyjazny dla uczniów, a Nasz sukces polega na tym, że dzieci zupełnie nie zdają sobie sprawy z tego, jak wiele są informacji są w stanie przyswoić. Nauka nie sprawia problemów dlatego, że bazujemy na ich wiedzy i doświadczeniu językowym, nabytym w oparciu o program Teddy Eddie.

Założenia metody Savvy Ed:

Stopniowanie trudności

Ułożenie materiału językowego wykorzystuje wzrastający poziom trudności. Pozwala to bazować na zgromadzonej dotąd wiedzy.

Motywacja do nauki

Podtrzymywanie zaangażowania uczniów zostało wkomponowane w metodę. Dlatego systematycznie wykorzystywane są elementy grywalizacji. Savvy Ed nagradza też zaangazowanie i aktywność podczas zajęć.

Kompaktowe rozwiązania

W metodzie Savvy Ed pracujemy nie tylko w oparciu o podręcznik. To kompletna filozofia nauczania, wsparta autorskimi metodami i pomocami edukacyjnymi. Zadbaliśmy nie tylko o perspektywę uczniów, ale też rodziców, nauczycieli oraz dyrektorów szkół.

Kształtujący system oceniania

System zaliczeń opiera się na systematycznym weryfikowaniu postępów w uczeniu się. Wszystko po to, aby wspierać rozwój i talenty młodych kursantów, dając im konkretną informację zwrotną.

Zapytaj o szczegóły kursów w Edulandii!

Jesteś rodzicem i chcesz uzyskać więcej informacji na temat metody Teddy Eddie lub Savvy Ed? Chcesz zapewnić najlepszą edukację językową swoim dzieciom? Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Close Menu