POZNAJ NAS

Kilka słów o naszej szkole.

Zespół Edulandii

Nasza kadra to osoby wysoko wykwalifikowane (absolwenci studiów magisterskich i studiów filologicznych, wykładowcy szkół i uczelni wyższych) posiadające dużą praktykę zawodową i doświadczenie w pracy przy egzaminach ośmioklasisty i maturalnych. Nasi nauczyciele to profesjonaliści, którzy do swojej pracy podchodzą z wielką pasją.
Ucząc języków obcych przekazujemy wartości, które Nam przyświecają, czyli: szacunek, otwartość, współpracę oraz dążenie do rozwoju. 
- j. angielski, Właściciel szkoły, dyrektor metodyczny i organizacyjny szkoły

Tworząc Edulandię pragnęłam, aby było to miejsce wyjątkowe. Miejsce w którym nie tylko zdobywa się solidną wiedzę i umiejętności, ale miło spędza czas, miejsce w którym, każdy znajdzie coś dla siebie.
W Edulandii z sukcesem realizujemy nasze główne założenia jakimi są: profesjonalizm i doskonałość w nauczaniu oraz wysokie zaufanie klientów.
Jesteśmy zespołem osób z pasją i doświadczeniem, którzy nieustannie doskonalą swoje umiejętności, aby nauka u nas mogła być efektywna i przyjemna zarazem.
Stawiamy na indywidualne podejście i wywołanie poczucia sukcesu niezależnie od poziomu nauczania. Pomagamy poszerzać horyzonty myślowe, przełamywać bariery językowe i motywować w spełnianiu marzeń naszych kursantów.

Agnieszka Szyszka-Fereniec
Założycielka, Dyrektor Zarządzający CEE Edulandia

Lubimy wyzwania i ciągłe sprawdzanie się, dlatego w 2017 roku uzyskaliśmy miano Akredytowanego Centrum Metody Teddy Eddie, od roku 2019 jesteśmy Akredytowanym Centrum Metody Savvy Ed. W roku 2020 uzyskaliśmy miano Partnera Premium metody Teddy Eddie. Mino obecnej sytuacji nie zwalniamy tempa i od czerwca 2020 posiadamy status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge Assessment English, oraz Talent Friendly Company.

W pierwszych dniach pandemii przekształciliśmy się całkowicie w szkołę ONLINE, a nasze relacje z uczniami, pomimo lockdownu stały się jeszcze bliższe. Jesteśmy dumni, że w tym trudnym czasie z naszych zajęć korzystało 98% naszych kursantów

2017

Akredytowane Centrum Metody Teddy Eddie

2019

Akredytowane Centrum Metody SavvyEd

2020

Uzyskaliśmy status Premium Partner

2020

Centrum przygotowujące do Egzaminów Cambdrige

Nasza kadra:

Agnieszka Szyszka-Fereniec

- j. angielski, Właściciel szkoły, dyrektor metodyczny i organizacyjny szkoły

Posiada dyplom studiów magisterskich amerykańskiej uczelni Clark University w Worcester oraz jest absolwentką Wydziału Anglistyki na UMCS w Lublinie, filologia angielska (specjalność nauczycielska).
Jest nauczycielem, który kocha swoją pracę i ciągle szuka możliwości rozwoju dla siebie biorąc udział w nowych projektach i szkoleniach.
Od prawie pięciu lat mieszka w Iłży przeprowadzając się tutaj z Radomia.

Przebywając kilkakrotnie w Irlandii jest zakochana w tym kraju i jego kulturze.


Posiada ciepłą osobowość oraz jest optymistycznie nastawiona do wszystkich i wszystkiego. Jest wulkanem energii i niewyczerpanym źródłem gier i zabaw językowych dla dzieci.

Ceni sobie jakość nauczania i kontakty międzyludzkie.

Uśmiech, pomocna dłoń i otwarcie na innych tworzy jej każdy dzień.

Jej motto ” Traktuj innych tak jak Ty chciałbyś, aby Cię traktowano ”. Praca jest dla niej bardzo ważna, jednak dwójka jej dzieci jest zawsze priorytetem! Prywatnie jest żoną Andrzeja oraz mamą Oli i Michała.

Długo nie mogła uwierzyć, że ludzie nie są niezastąpieni i, że wszystkiego nie może zrobić sama. Teraz już wie, że jej wspaniali nauczyciele poradzą sobie bez jej ciągłego udziału, ale ona nie poradzi sobie bez swojego teamu.  

Panią Agnieszkę spotkacie na zajęciach językowych, na spotkaniach metodycznych z kadrą oraz podczas wszystkich ważnych momentów w życiu szkoły jednak tak naprawdę jest wszędzie. 

Nadzoruje każdy szkolny dzień, zna każdego z Was i stara się każdego otoczyć odpowiednią opieką.

edulandia O nas

Aleksandra Miernik

– Koordynator do spraw Administracji i obsługi klienta

Nieoceniona! Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych  Każdy przyzna, że jak Pani Ola nie wie…znaczy że nikt nie wie… 

Uwielbia kontakt z ludźmi. W życiu ceni sobie najbardziej spokój. Najważniejsza jest dla niej rodzina i przyjaciele. Lubi pomagać, czuć się potrzebną . Jest osobą bardzo wrażliwą i upartą- to jej największe wady…albo zalety  Kocha góry, kawę i książki.

Natalia Giemza

– sekretariat 

Bardzo dobrze znana wszystkim naszym kursantom i ich rodzicom 

 To z nią rozwiązują problemy na co dzień. Człowiek pierwszego kontaktu 

Trudno wyprowadzić ją z równowagi więc podoła nawet najbardziej stresującym sytuacjom 
Zwykle spokojna i zachowawcza choć lubi ciągły rozwój osobisty i zdobywanie nowych doświadczeń. Często kieruje się zasadą mniej znaczy więcej, lubi gdy wszystko ma swój cel i ład. Zdecydowana fanka minimalizmu. Uwielbia stare fotografie, podróże po Polsce i odkrywanie nowych ciekawych miejsc. Wolną chwilę zazwyczaj spędza z książką (koniecznie kryminałem).

Sylwia Wilk

– j.angielski, Koordynator do spraw Metodycznych

Nauczycielka z długoletnim stażem w Polsce i za granicą a konkretnie w USA.

Kobieta, która poradzi sobie z każdym wyzwaniem  Pasjonatka języków obcych, potrafiąca zawsze zmotywować kursantów i zespół lektorów. Niezwykle pomocna i skuteczna w działaniach.

W wolnych chwilach czyta książki – nie tylko fachowe, lubi różne gatunki: kryminały, fantasy. Relaksuje ją muzyka, kiedy potrzebuję ruchu tańczy: nie straszna jej nawet zumba 

Ewelina Ziewiecka

– j.angielski, OPIEKUN METODY TEDDY EDDIE

Ostoja spokoju! Rozprowadza po szkole aurę wyciszenia gdy wszyscy inni biegamy w pośpiechu Zdecydowana Miss Sportu w naszej drużynie 😉 Realizuje marzenie o domu na wsi z ogrodem i drobnym inwentarzem. Lubi mieć wszystko zaplanowane i zorganizowane. Entuzjastka sportów siłowych.

Ewelina Podlak

- j.niemiecki

Frau Ewelina zawsze obdarzy Was uśmiechem. Lubi ekstremalne karuzele Disneylandu i zna najlepsze dowcipy świata! 
Ceni w życiu uczciwość. Kocha podróże i wędrówki, lubi poznawać nowych ludzi. Jej marzenie to pojechać na Alaskę albo w podróż przez Azję Lubi wykwintne jedzenie … ale nie owoce morza   
Kocha nauczać a praca z dziećmi dodaje jej skrzydeł. Jej motto? „Dzień bez radości i śmiechu to dzień stracony”
Panią Ewelinę możecie w naszej szkole spotkać na zajęciach z języka niemieckiego. 

Jest mamą Liwii i Iwo.

Renata Król

- j.hiszpański 

Człowiek Wicher!

Uwielbia zwierzęta, na co dowodem jest jej domowy zwierzyniec: pies+kot. W wolnych chwilach bawi się w fotografie, ale zupełnie amatorsko. Lubi nietuzinkowe podróże, ciekawych ludzi, dobrą muzykę i superbohaterów  . Jej pasją jest zdecydowanie nauczanie.Świetnie dogaduje się z młodzieżą! ‍ 

„Jeżeli kochasz, to co robisz, to nigdy nie przepracujesz ani dnia”. I tak jak nie lubi ckliwych cytatów, tak ten idealne wizualizuje jej podejście do zawodu.

Paweł Podlak

– zajęcia komputerowe, programowanie

Optymizm kipi mu z uszu! Pozytywnie zakręcony komputerowiec Wielki Elektronik! Naukowiec i programista. Uczy programowania, bo to właśnie lubi najbardziej i zdaje się, że nie potrafi bez tego żyć. Poza komputerami i fizyką lubi historię, w szczególności biografie uczonych oraz poznawanie okoliczności, w których dochodzili do ważnych odkryć. W czasie jazdy samochodem, w trakcie spacerów lub po prostu w wolnych chwilach, uwielbia słuchać podcastów i audiobooków w klimatach powieści płaszcza i szpady. 
Od września Pan Paweł będzie kontynuował prowadzenie zajęć komputerowych dla dzieci i młodzieży.
Więc jeśli chcecie nauczyć dziecko analitycznego myślenia i planowania, budowania zdrowego ducha konkurencji oraz radzenia sobie ze zwycięstwem i porażką! Koniecznie musicie poznać Pana Pawła

Jak dbamy o rozwój Naszej kadry?

Dołączyliśmy do programu Talent Friendly Company ®.
Co to dokładnie oznacza?

  • Wspieramy rozwój pracowników pielęgnując ich talenty. Dzięki temu wszyscy idziemy do przodu.
  • Oczywiście będzie miało to ogromny wpływ na naszych uczniów. Rozwój talentów przełoży się na jeszcze efektywniejsze nauczanie.
  • Jesteśmy bardzo zadowoleni z kierunku w jakim wszyscy idziemy.