Kurs licencjonowany

Juniors dla dzieci w wieku 8-12 lat

Nowa i nowoczesna metoda nauki angielskiego dla dzieci i młodzieży metodą FUNTOWN — TU ANGIELSKI STAJE SIĘ PRZYGODĄ!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs JUNIORS przeznaczony jest dla uczniów ze szkoły podstawowej kontynuujących program TEDDY EDDIE lub rozpoczynających naukę języka angielskiego w szkole językowej

Kurs jest przeznaczony:

Podstawowe informacje o kursie

Nauka przez zabawę przynosi najlepsze efekty. Dlatego stworzyliśmy Funtown. To kompletna, rewolucyjna metoda nauki języka angielskiego, wypełniona po brzegi zabawą, akcją, skojarzeniami i nowoczesną technologią, które zachwycają dzieci i zamieniają lekcje angielskiego w prawdziwą przygodę! Tymczasem efekt nauki jest realny! Dzieci opanowują około 3000 słów i zwrotów, a przede wszystkim mówią po angielsku, świetnie się przy tym bawiąc!

Dzięki systematycznej nauce, częstym powtórkom i ciekawym zajęciom kursanci poprawiają oceny w szkole, nabierają pewności siebie, a język angielski staje się ich ulubionym przedmiotem.

Nowatorski system utrwalania powoduje, że nasi kursanci mają silne fundamenty, na bazie których rozwijają gramatykę, znają i stosują słownictwo, swobodnie się komunikują, dzięki czemu angielski w szkole nie jest żadnym problemem, oceny są coraz lepsze, a egzaminy, np. 8-mych klas to pestka.
Założeniem programu jest, w zależności od poziomu, wprowadzenie w podstawy lub kontynuacja nauki po kolejnych poziomach JUNIORS.

(VII–VIII KLASA)- Skupiamy się na ćwiczeniu gramatyki, ponieważ kursanci często mają w tej kwestii problemy w szkole. Oczywiście rozwijamy wszystkie umiejętności językowe i dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia były komunikacyjne.

Funtown to dwa poziomy kursu dla dzieci, które opanowały poziom podstawowy. (Zakres materiału odpowiada egzaminom YLE – Movers)

W jego skład wchodzi:

 • Podręcznik Funtown 1 + 4 plansze
 • Podręcznik Funtown 2 + 4 plansze

Dla dzieci, które opanowały już podstawy i znają około 500-700 słów i zwrotów

polecamy wycieczkę do Funtown! Tu rozwiną swoje wypowiedzi, wcielą się w

mieszkańców miasteczka. Mogą robić zakupy, pytać o drogę, rozwiązywać problemy mieszkańców, trafią też na archeologiczne wykopaliska! Opanują także podstawowe czasy w jęz. angielskim, łącznie z Past Simple. Warto czasem także wybrać się na wycieczkę do pobliskiego Funville, do lasu lub na farmę, by nacieszyć się urokami natury. Okazuje się, że Fuzzy Friends także lubią pomieszkiwać w Funtown!

Pogawędzicie z nimi podczas porannego spaceru z psem, lub wycieczki do parku,

odpowiadając na dociekliwe pytania. Poznacie także kuzynów Watsona – to Wynonna, Wendy, Whoosy i Wichita.

Na poziomie Funtown dzieci opanowują ok. 1000 słów i zwrotów!

Poziom głównie komunikacyjny połączony z nauką czytania i pisania i stopniowe wprowadzanie podstawowych struktur gramatycznych. 

Funcity to dwa poziomy kursu dla początkujących.
(Zakres materiału odpowiada egzaminom YLE – Flyers)
W jego skład wchodzi:

 • Podręcznik Funcity 1 + 4 plansze
 • Podręcznik Funcity 2 + 4 plansze

Ponieważ mieszkańcy Funtown intensywnie pracowali nad rozwojem swoich umiejętności, udało im się rozbudować swoje miasto. Niegdyś maleńka osada. Funville nagle stała się metropolią! Wysokie wieżowce drapią chmury, a mieszkańcy mogą wybierać między luksusowymi rezydencjami lub wspaniałymi apartamentowcami! Mogą także zyskiwać zupełnie nowe kwalifikacje i zmieniać zawody na bardziej intratne, założyć własną firmę, handlować nieruchomościami, prowadzić bank lub prywatną klinikę!

Możliwość zamieszkania w Funcity jest nagrodą dla dzieci, które uczą się języka już kilka lat! To miasto wielu możliwości! Karty akcji są pełne zabawnych zadań. A Fuzzy Friends zaskakują coraz bardziej rozbudowanymi pytaniami! Zapnijcie pasy, przed nami kolejne czasy!

Kontynuacja nauki oraz stopniowe wprowadzanie teoretycznych ćwiczeń gramatycznych, oraz szkolnej i egzaminacyjnej formy zadań. Uczniowie poznają też nowe, bardziej skomplikowane struktury gramatyczne. Osiągnięcie umiejętności w miarę swobodnej komunikacji w języku obcym, choć bez zachowania perfekcyjnej formy gramatycznej. Zbalansowane rozwijanie wszystkich umiejętności językowych.

Ocena kursu:
5/5

Dlaczego warto wybrać kurs Juniors w wieku 8-12 lat w Edulandii?

01. Autorski program, bazujący na filarach nauczania Edulandii:

 • niebalana, ambitna i przemyślana METODA NAUCZANIA
 • EFEKTYWNY SYSTEM MOTYWACYJNY
 • CIEKAWE ZAJĘCIA
 • bogaty ZESTAW KURSANTA GRATIS (podręczniki, materiały dodatkowe, audio).
 • bieżące INFORMACJE dla rodziców (raporty, lekcje pokazowe, zebrania)
 • RZETELNY SYSTEM EWALUACJI postępów dziecka na zasadzie zaliczeń
 • regularne i angażujące prace domowe oraz testy

 

02. Dodatkowy program zajęć

W tym między innymi programi FAST TRACK czy HELP TRACK

03. Stały kontakt z rodzicami

W ramach kursu rodzice zyskują pełny dostęp do dziennika elektronicznego, a także zaproszenia do udziału w semestralnych konsultacjach.

Jak wyglądają zajęcia językowe?

Wyobraź sobie kurs językowy, podczas którego dzieci grają w grę planszową….

 

Wyobraź sobie zaangażowane dzieci, które nie czując, że się uczą, wykonują setki ćwiczeń komunikacyjnych i przyswajają struktury gramatyczne. Dla nich to tylko gra. Porywająca, zaskakująca, zabawna. Ale Ty dobrze wiesz, że dzięki niej nauczą się zadawać pytania, prowadzić dialogi w sklepie, zapytać o drogę, a także wyćwiczą struktury gramatyczne i opanują słownictwo, bez żmudnych powtórek i niezliczonych kart pracy! Funtown to nauka przez zabawę w najczystszej postaci! To dlatego zamiast podręcznika dzieci mają Gamebook, a zamiast kolejnego rozdziału zdobywają “next level”!

Kto będzie uczył Twoje dziecko?

Prowadzący zajęcia przechodzą skrupulatną rekrutację według wytycznych metodyka szkoły. Sprawdzany jest ich poziom językowy, wymowa oraz predyspozycje do pracy z dziećmi szkolnymi.

Wybrana kadra przechodzi szkolenia dotyczące specyfiki pracy z dziećmi w wieku szkolnym oraz pracy z metodą. Następnie wyposażamy ich w szczegółowe instrukcje, procedury, plany zajęć oraz materiały, które uatrakcyjniają zajęcia. Lekcje są cyklicznie hospitowane i omawiane z metodykiem szkoły. Wybrane zajęcia są nagrywane, a następnie oceniane. Omawiamy je według specjalnego STANDARDU Lekcji w Edulandii, tak aby nie tylko zapewnić najwyższą jakość, ale również stale wyznaczać nowe ścieżki rozwoju lektorom prowadzącym kurs.

INEZ WÓJCICKA

Lektorka języka angielskiego

ANNA CZYŻ

Lektorka języka angielskiego

ZEHRA CAKIR

Lektorka języka angielskiego

Gdzie odbywają się zajęcia?

Nasza szkoła mieści się w nowoczesnym i przestronnym budynku. Dzieci uczą się w dużych, jasnych salach, które pozbawione są zbędnych, rozpraszających dodatków.

Każda sala wzbogacona jest o profesjonalne wyposażenie multimedialne, dzięki któremu zajęcia są ciekawsze i bardziej urozmaicone.

Sprawdź nas bez ryzyka!

Wypełnij formularz, by skorzystać z lekcji pokazowej.

Kurs egzaminacyjny to połączenie wszystkich cech kursu General English i uzupełnienie ich o elementy niezbędne dla osób pragnących przygotować się do zdawania egzaminów Cambridge English.

To kurs, który pomoże utrwalić i usystematyzować materiał. Dodatkowo przećwiczymy techniki egzaminacyjne. Program kursu ułożyliśmy tak, by nasi kursanci nie byli przemęczeni i mogli spać spokojnie przed egzaminem.