edulandia

edulandia

krótko mówiąc. krótko mówiąc.

Zespół Edulandii

Nasza kadra to osoby wysoko wykwalifikowane (absolwenci studiów magisterskich i studiów filologicznych, wykładowcy szkół i uczelni wyższych) posiadające dużą praktykę zawodową i doświadczenie w pracy przy egzaminach ośmioklasisty i maturalnych. Nasi nauczyciele to profesjonaliści, którzy do swojej pracy podchodzą z wielką pasją.

Ucząc języków obcych przekazujemy wartości, które Nam przyświecają, czyli: szacunek, otwartość, współpracę oraz dążenie do rozwoju. 

 

edulandia O nas

edulandia podsumowując podsumowując

Opiekun metodyczny/
manager szkoły

edulandia krótko mówiąc. krótko mówiąc.

Posiadam dyplom studiów magisterskich amerykańskiej uczelni Clark University w Worcester, jestem również absolwentką Wydziału Anglistyki na UMCS w Lublinie, na kierunku filologia angielska (specjalność nauczycielska).
Jestem nauczycielem, który kocha swoją pracę i ciągle szukam możliwości rozwoju dla siebie, biorąc udział w nowych projektach
i szkoleniach.
Od prawie czterech lat mieszkam w Iłży, a przeniosłam się tutaj z pobliskiego Radomia. Iłża jest obecnie moim miejscem na Ziemi, przede wszystkim ze względu na pracę, która stała się też moją pasją.
Podopieczni i współpracownicy cenią moją ciepłą osobowość oraz optymistyczne nastawienie do wszystkich i wszystkiego. Jestem wulkanem energii i niewyczerpanym źródłem gier i zabaw językowych dla dzieci.
A po pracy? Uwielbiam podróżować. Przebywając kilkakrotnie w Irlandii, zakochałam się w tym kraju i jego kulturze. Lubię też Bałkany i chętnie tam wracam, szczególne latem.
Prywatnie jestem żoną Andrzeja oraz mamą Oli i Michała.  

edulandia podsumowując podsumowując

edulandia O nas

Jak dbamy o rozwój Naszej kadry?

tymczasem tymczasem

Dołączyliśmy do programu Talent Friendly Company ®.
Co to dokładnie oznacza?

  • Wspieramy rozwój pracowników pielęgnując ich talenty. Dzięki temu wszyscy idziemy do przodu.
  • Oczywiście będzie miało to ogromny wpływ na naszych uczniów. Rozwój talentów przełoży się na jeszcze efektywniejsze nauczanie.
  • Jesteśmy bardzo zadowoleni z kierunku w jakim wszyscy idziemy.

tymczasem tymczasem

Close Menu