Zobacz co o nas mówią

Co o Nas mówią uczniowie?

krótko mówiąc. krótko mówiąc.

Co o Nas mówią rodzice?

Super program dla dzieci - Teddy Eddie - szczerze polecam!
Anna Hawrasz-Modrzejewska
Polecam szkołę! Pełen profesjonalizm i świetna zabawa dla dzieci
Beata Krzanowska
Super nauka, zabawa i rozwój dzieci. Kadra profesjonalistów i niezapomniane urodzinki z Panią animator. W 100 % polecam. Dzięki Teddy Eddie dzieci rozkwitają.
Izabela Nobis
Szkoła na najwyższym poziomie.Profesjonalna kadra, przyjazna atmosfera. Absolutnie polecam!!!
Magdalena Nowak
Entuzjastyczna reakcja dziecka uczęszczającego na zajęcia, miły i regularny kontakt z nauczycielem, szczegółowe raporty na temat treści zajęć i postępów dziecka, współpraca z rodzicem.
Mama 4-letniego Dominika
Moja córeczka bardzo szybko „złapała” język angielski, mimo, że miała 2,5 roku jak zaczęła do Was chodzić. Uważam, że potrafi bardzo dużo. W domu mówi po polsku, ale wplata słowa z języka angielskiego, na przykład: „Mam ubraną bluzkę pink.” „Dziadek ubiera sock.” Mała chętnie się uczy angielskiego, lubi słuchać płyt. Jestem bardzo zadowolona i dziękuję bardzo!
Mama 3-letniej Nicoli

W międzyczasie W międzyczasie

Widzę, że moje dziecko chętnie uczestniczy w kursie. Mam wszystkie informacje o postępach syna. Ogólnie jestem zadowolony z prowadzenia zajęć.
Tata 6-letniego Filipa
Kurs Savvy Ed jest zdecydowanie godny polecenia! Poziom nauczania jest wysoki, jednak dzięki zaangażowaniu lektora jest do opanowania nawet przez tzw. „oporne” dziecko. System nagród i podejście do dziecka jako partnera jest rewelacyjne!
Mama 8-letniego Filipa
Bardzo ważne w kursie Savvy Ed jest sposób nauczania, który sprawia, że dziecko nie może doczekać się kolejnej lekcji. Podręczniki są bardzo przejrzyście napisane, kolorowe i ciekawe. Po kursie widać duże postępy dziecka, zarówno w mowie, jak i w pisaniu w języku angielskim. Dziecko chętnie używa słówek przyswojonych podczas zajęć oraz śpiewa piosenki w języku angielskim. Obserwując swojego dziecko i jego postępy śmiało mogę polecić wszystkim rodzicom udział ich pociech w kursie Savvy Ed.
Mama 8-letniej Julki