Zajęcia dla mam z dziećmi od 3 m-cy do 3 lat w Baby CLUB

Wybierz aktywny sposób na spędzenie czasu ze swoim maluszkiem, pod czujnym okiem trenera! Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 miesięcy, do 3 lat. Dzięki stałej obecności rodzica, Nasi mali uczestnicy czują się bezpiecznie i wynoszą maksymalne korzyści z uczestnictwa w Baby CLUB.

Nie znasz angielskiego? To żaden problem! Możesz uczyć się go razem z dzieckiem, a później wykorzystać podczas domowych zabaw! 

Program zajęć został opracowany przez doświadczony zespół pedagogów, logopedów i anglistów, a jego skuteczność potwierdza szczęśliwe dzieci i zadowoleni rodzice!

Baby CLUB Iłża

Współpraca

Zajęcia są zaplanowane i prowadzone w taki sposób, żeby aktywnie w nich uczestniczyć. Rodzic poznaje zatem nowe sposoby wchodzenia w interakcje ze swoją pociechą.

Różnorodność

Każde spotkanie bazuje na zajęciach ogólnorozwojowych, wplatając elementy języka angielskiego, sensoryki, logopedii oraz muzykowania. Wszystko to w przyjaznej atmosferze, bliskiej dziecku.

Relacje

Ostatnie 15 minut zajęć to czas, w którym dzieci oddają się swobodnej zabawie. Rodzice mają wtedy okazję do nawiązania nowych znajomości czy napicia się gorącej kawy.

Zajęcia dla rodziców z dziećmi

Jesteś na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym? Brakuje Ci towarzystwa innych dorosłych?

Chciałabyś wymienić się doświadczeniami z innymi rodzicami, porozmawiać, napić się (ciepłej) kawy – jeśli tak przyjdź koniecznie na nasze zajęcia Baby Club.

Przygotujesz swoje dziecko na pójście do przedszkola, nauczy się funkcjonować w grupie. Podczas ciekawych zajęć będziecie  razem poznawać świat!

Baby CLUB Edulandia

Wybierz akredytowane Centrum Programu Baby CLUB!

  • Zarezerwuj miejsce i dołącz do małej, 8-osobowej grupy zajęciowej.
  • Obserwuj, jak Twoje dziecko rozwija się i nawiązuje pierwsze przyjaźnie.
  • Zbuduj nowe relacje z innymi rodzicami, tworząc przestrzeń do wzajemnej wymiany doświadczeń.
  • Skorzystaj z karnetu jednorazowego lub miesięcznego i poznaj Baby CLUB!