Metoda Teddy Eddie and His Sock

Teddy Eddie and His Sock to autorski, licencjonowany program nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat,
którego głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki
​z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy, piosenki, bajki, słuchowiska, ilustracje i zabawki.
Motywem przewodnim całego Programu jest Miś Teddy Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego!NAJWIĘKSZE ZALETY KURSU !!! Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami!

Program Teddy Eddie powstał w odpowiedzi na pewien niedosyt ze strony rodziców, nauczycieli a nawet samych dzieci.
Skarżyli się oni na to, że w większości kursów dla małych dzieci jest tak mało mówienia. U nas zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się, także w poleceniach i instrukcjach więcej o metodzie na stronie www.teddyeddie.pl
Wyjątkowe zajęcia pełne humoru i niespodzianek! Pierwszym celem Programu jest zadowolenie dziecka – żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci. Motywem przewodnim kursu są przygody przesympatycznego misia- Teddy Eddie. Ponadto, zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, że nigdy się nie nudzą.
Zajęcia prowadzą specjalnie przeszkoleni lektorzy!, posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci. Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną.
Stały kontakt z rodzicami! Bardzo ważnym aspektem Programu jest KONTAKT LEKTORA Z RODZICAMI, którzy mogą liczyć na: lekcje otwarte, maile z informacjami na temat przerabianego materiału oraz propozycjami powtórek z dzieckiem w domu, cotygodniowy kontakt za pośrednictwem czatu, regularne, ustne informacje dla rodziców na temat postępów grupy, czy indywidualnych dzieci udzielane po zajęciach, pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr).
Bogactwo treści i materiałów! Ten ambitny program pozwala na przyswojenie wyjątkowo dużej ilości słów i zwrotów; bazuje na niezliczonych tekstach oraz materiałach multimedialnych. Rymowanki i piosenki zostały napisane specjalnie do TEDDY EDDIE
​a ich słowa zawierają struktury wprowadzane na zajęciach.
Kurs TEDDY EDDIE AND HIS SOCK jest bogaty także pod względem ilości elementów wchodzących w skład zestawu ucznia: wspaniała książka, naklejki, kolorowanki, to obecnie standard – my dodaliśmy płytę CD i DVD, zestaw secret booklet (mini zestaw z obrazkami), a wszystko to spakowane w poręcznym, kolorowym worku-plecaczku. Nie zapomnieliśmy także o rodzicach. Dla nich przygotowaliśmy Poradnik, aby mogli ze swoimi pociechami korzystać z programu także w domu.

CECHY KURSU

Obraz

Program Teddy Eddie jest:

  • przyjazny, ponieważ nauka odbywa się w formie zabawy w niewielkich grupach i w ładnych, kolorowych salach
  • ambitny, ponieważ zawiera wyjątkowo duży zasób słów, zwrotów i tekstów, a same zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pod stałym nadzorem metodycznym
  • wesoły, bo zawiera dużo dziecięcego humoru i bajkową oprawę
  • bliski naturalnemu przyswajaniu języka
  • prawdziwie komunikacyjny
  • wielopoziomowy – gwarantuje rozwój, płynne przejścia na kolejne poziomy oraz kontynuację procesu nauczania
  • elastyczny, ponieważ zaspokaja potrzeby dzieci w różnym wieku i na różnym poziomie
  • bogaty – zarówno jeśli chodzi o zestaw ucznia, jak i materiał językowy pozwalający na całkowite ‘zanurzenie się’ w języku obcym
  • przyjazny rodzicom – zawiera ‘Poradnik dla rodziców’ oraz zapewnia bieżącą informację na temat kurs w postaci lekcji otwartych, regularnych e-maili, spotkań z rodzicami oraz rzetelnego systemu ewaluacji postępów dziecka
  • wiarygodny, bo zasady licencyjne stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli

OPINIE KLIENTÓW O KURSACH TEDDY EDDIE

Obraz

Mama 4-letniego Dominika ocenia kurs na „szóstkę”. Co ma na to wpływ?
„Entuzjastyczna reakcja dziecka uczęszczającego na zajęcia, miły i regularny kontakt z nauczycielem, szczegółowe raporty na temat treści zajęć i postępów dziecka, współpraca z rodzicem.”Mama 3-letniej Nicol:
 „Moja córeczka bardzo szybko „złapała” język angielski, mimo, że miała 2,5 roku jak zaczęła do Was chodzić. Uważam, że potrafi bardzo dużo. W domu mówi po polsku, ale wplata słowa z języka angielskiego, na przykład: „Mam ubraną bluzkę pink.” „Dziadek ubiera sock.” Mała chętnie się uczy angielskiego, lubi słuchać płyt. Jestem bardzo zadowolona i dziękuję bardzo!”Mama 6-letniej Klary:
„Klara chętnie uczęszcza na zajęcia i aktywnie w nich uczestniczy. Widzę rezultaty w domu. Nie muszę wiele poświęcać czasu na nauczanie angielskiego w domu – przychodzi jej to z łatwością.”

Mama 6-letniej Oli i Kingi ocenia kurs na „piątkę”, docenia przede wszystkim:
„Bezpośredni kontakt z lektorem, widoczne postępy w posługiwaniu się językiem angielskim, możliwość obserwacji prowadzonych zajęć (zajęcia otwarte), zainteresowanie córek lekcjami – pytają o kolejne.”

Mama 6-letniego Mikołaja docenia:
„Stały kontakt lektor-rodzice, świetny kontakt lektora z dziećmi, prowadzenie zajęć w bardzo interesujący dzieci sposób, fakt, że syn, wbrew oczekiwaniom, sporo materiału „wchłonął” 🙂

Mama 4-letniej Laury oceniła kurs na „szóstkę”, co ma wpływ na ocenę?
„Radość z jaką dziecko uczęszcza na zajęcia. Miłe niespodzianki ze strony dziecka, gdy czasem spontanicznie użyje zapamiętanego słówka, na przykład powiedziała kiedyś do swojej cioci w czerni: „jesteś black!”

Tata 6-letniego Filipa: „Widzę, że moje dziecko chętnie uczestniczy w kursie. Mam wszystkie informacje o postępach syna. Ogólnie jestem zadowolony z prowadzenia zajęć.”


CENNIK KURSÓW TEDDY EDDIE NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Obraz

ceny kursów są podane w załączniku